Загородний затвердив 31 інвестиційну програму і проект, які фінансуватимуться з фонду регіонального розвитку

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний затвердив перелік інвестиційних програм і проектів регіо­нального розвитку, що можуть реалізуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Про це зазначано у його розпорядженні від 27 серпня.

Загалом, до переліку ввійшов 31 об’єкт. Серед найбільш фінансово затратних – будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до Хмельницького (25 млн. грн); реконструкція котельні на вул. Жукова. 2, м. Кам’янець-Подільський з переобладнанням котлів на альтернативні види палива (9 млн. грн); продовження будівництва палатного корпусу з дитячим відділенням та дитячою консультацією на вул. Горького, 7, м. Дунаївці (7,1 млн. грн); реконструкція старого корпусу дошкільного навчального закладу №1 “Веселка” Краси­лівської міської ради на вул. Грушевського, 55, м. Красилів (5,1 млн. грн); будівництво лікувального корпусу на 120 ліжок та харчоблоку на вул. Шевченка, 40, м. Городок (5 млн. грн).

Як писав НГП, 28 травня депутати Хмельницької обласної ради розподілили видатки на суму 124,1 млн. грн, що мають надійти за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.