Розробка схеми комплексного озеленення Хмельницького відкладена через провальний тендер

Управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради не змогло розіграти тендер із розробки схеми комплексного озеленення території Хмельницького.

Як повідомляє “Вісник державних закупівель”, участь у торгах взяли два учасники: ПАТ «Науково-виробнича компанія «Світязь» (Вінниця), яке запропонувало ціну 274,3 тис. грн без ПДВ і Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім.Ю.М.Білоконя (Київ) – 341,4 тис. грн з ПДВ.

Водночас комітет з конкурсних торгів відхилив дві пропозиції, оскільки ті не відповідають вимогам документації конкурсних торгів (підприємство «Світязь» не надало копію свідоцтва (витягу) про реєстрацію платника ПДВ або платника єдиного податку, відсутня довіреність на посадову особу замовника, уповноважену здійснювати зв’язок з учасниками, що передбачена в оголошенні про проведення та в документації; «Діпромісто» не підтвердив письмово виконання аналогічних робіт за період 2012-2014 років).

Нагадаємо, що схема комплексного озеленення території Хмельницького розробляється на терміном до 1 січня 2036 р. з виділенням першочергових заходів.

Схема складається в текстових та графічних матеріалів, в тому числі

а) Графічні матеріали на папері та у цифровому вигляді:

  1. Схема озеленення міста (існуючий стан).
  2. Схема озеленення міста (проектні пропозиції) та необхідне інженерне обладнання.
  3. Дендрологічний план

б) Текстові матеріали: пояснювальна записка (книга).

Обов’язковими вимогами торгів є те, шо виконанна містобудівні документація повинна бути узгоджена зі службами міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.