Депутати зі Славути наполягають на пониженні тарифів. Яценюк незламний

Депутати Славутської міської ради звернулися до Президента і Кабміну з вимогою перегляду рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інших рішень НКРЕ про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення.

Таке рішення обранці ухвали на сесії міськради, пише “Славута інфо”.

“Вважаємо, що рішення про значне підвищення комунальних платежів є необґрунтоване, без урахування реальних доходів населення та рівня безробіття. Населення нашого міста вже не перший рік використовує природний газ для індивідуального опалення і, як показує практика, встановлений зазначеною постановою обсяг споживання на місяць (200 м. куб,) протягом опалювального періоду не забезпечуватиме належного рівня опалення осель громадян. Тож, відповідно, вони будуть вимушені перевищувати вказаний обсяг та сплачувати за перевищення обсягу вже за ціною 7,188 грн за куб, що негативно позначиться на фінансовому становищі громадян та ще більше погіршить рівень життя і так вкрай збіднілого населення”, – йдеться у зверненні.

Депутати вважають, що надання субсидій для населення не є ефективним заходом, здатним вирішити проблему. Натомість економічно виправданим кроком називають направлення коштів не на субсидіювання, а на впровадження енергозаощаджувальних технологій.

“Особливе занепокоєння у славутчан викликає підвищення тарифу на електроенергію. Наше місто розташоване поблизу Хмельницької атомної електростанції, але вже другий рік держава не виконує своїх зобов’язань щодо субвенції з державного бюджету місцевим радам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Ми вважаємо, що така діяльність уряду відносно населення, що проживає у зоні ризику, є некоректною”, – наголосили обранці.

Разом з тим, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк виключив можливість пониження тарифів.

“Усі ті байки і казки про те, що тарифи можуть бути зменшені – ні що інше, як потуги перед муніципальними виборами. Відповіддю на тарифи мають бути субсидії”, – сказав він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. В Україні традиційно болючі питання вирішуються на майданах.Осінь і тарифи виведуть людей на майдан.Буде “знайдена”можливість зниженню тарифів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.