У Летичеві за самозахват землі оштрафували керівника СТОВ

Летичівський районний суд визнав винним директора місцевого сільгосптовариства у самовільному зайнятті земельної ділянки, що завдало значної шкоди її законному власнику (ч.1 ст. 197-1КК України).

У суді було доведено, що навесні минулого року директор розпорядився засіяти соняшник і сою на трьох земельних ділянках загальною площею майже 98 га, які знаходяться за межами села, та відносяться до складу земель сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства. Восени урожай зібрали та використали для потреб підприємства.

На той час  сільгосппідприємство не мало жодних документів, які б посвідчували право на користування зазначеними землями. Такими діями керівника СТОВ було завдано значної матеріальної шкоди на загальну суму понад 108000 гривень.

Суд призначив покарання для керівника товариства у розмірі 3400 гривень штрафу. Прокуратура району заявила позов з метою відшкодування державі 108 тисяч гривень шкоди, завданої злочином.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.