Київське підприємство винне закладам освіти Шепетівки 6700 літрів пального

Рішенням господарського суду м. Києва у повному обсязі задоволено позов Шепетівського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації до одного зі столичних товариств з обмеженою відповідальністю. Про це повідомила прес-служба Хмельницької обласної прокуратури.

Встановлено, що товариство всупереч умовам договору, укладеного торік з управлінням освіти, молоді та спорту РДА за результатами відкритих тендорних торгів про закупівлю паливно-мастильних матеріалів за державні кошти, недопоставило відомству освіти 4310 літрів бензину та 2430 літрів дизпалива. Попри те, що зазначене управління перерахувало товариству обумовлені договором кошти, у тому числі понад 100 тисяч гривень за вказане пальне, відповідач не виконав договірні домовленості.

За позовними вимогами міжрайпрокуратури суд зобов’язав ТОВ передати замовнику бензин та дизпаливо у передбаченій кількості. Крім того, боржник сплатить управлінню півтори тисячі гривень пені.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.