На Кам’янеччині у 5 постраждалих в ДНЗ діагноз сальмонельоз

У чотирьох дошкільнят та їхньої виховательки, що отруїлись в садочку села Нігин (Кам’янець-Подільський район), лабораторно підтверджено діагноз сальмонельоз. Про це сьогодні НГП повідомив начальник Кам’янець-Подільської міськрайонної санепідемстанції Олег Керничний.

«Наразі їхній стан задовільний. Загроз для життя дітей та дорослої жінки немає. У решти 7 дітей – гастроентероколіт. Їхнє самопочуття також поліпшується», – заявив начальник СЕС.

За попередніми даними, причина захворювання не в продуктах харчування, однак остаточні результати лабораторного дослідження будуть відомі лише у п’ятницю. Не відкидається варіант, що збудником інфекції могла виступити людина.

Нагадаємо, що 18 червня в Кам’янець-Подільську лікарню госпіталізували 7 дітей , що отруїли в ДНЗ села Нігин. До кінця наступного дня в лікарню поступили ще 4 дітей та вихователька садочку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

 1. Вовкодрайвер Вовкодрайвенко
  20.06.2015 at 00:42

  В И Р О К
  І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

  30 березня 2013 року

  Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області в складі:
  головуючого судді – Талалай О. І. при секретарі – Рачковській Т. О. з участю прокурора – Богутського А. В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам’янець-Подільський кримінальну справу про обвинувачення головного державного санітарного лікаря Кам’янець-Подільського району, раніше не судимого, Керничного Олега Володимировича – за ч. 2 ст. 368 КК України, –

  В С Т А Н О В И В : Керничний Олег Володимирович , являючись службовою особою – головним державним санітарним лікарем Кам’янець-Подільського району, в приміщенні службового кабінету Кам’янець-Подільської районної санітарно-епідеміологічної станції ОТРИМАВ ХАБАР – м’ясо копчене 1,31 кг вартістю 68 грн. 11 коп., пляшку горілки «Цельсій» ємністю 0,5 л вартістю 20 грн. 29 коп., пляшку коньяку «Grands Moldaviens» ємністю 0,5 л вартістю 34 грн. 60 коп. і ГРОШІ в сумі 2000 грн. за відновлення роботи кафе-бару «Білосніжка» в с. Смотрич Кам’янець-Подільського району, експлуатація якого була тимчасово заборонена згідно винесеної ним постанови від 14.05.2008 року.
  З А С У Д И В : Головного державного санітарного лікаря К.Подільського району Керничного Олега Володимировича за ч. 1 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України до 2 років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. На підставі ст. 75 КК України від відбування покарання звільнити з випробуванням – іспитовим строком на 1 рік 6 місяців.
  На підставі ст. 1 п. «в» Закону України «Про амністію» від 12 грудня 2008 року Керничного Олега Володимировича від призначеного покарання – звільнити.

  ПРИМІТКА:Призначений сьогодні Начальником Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області, головним державним санітарним лікарем не тільки Кам’янець-Подільського району а і м. Кам’янець-Подільського, депутати підтримали питання і прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» Керничного Олега Володимировича

  МОРАЛЬ ТАКА: Так і хочеться сказати, чи¬таючи подібний вердикт: «Спасибі, панове судді за те, що не зобов’язали всіх, хто виводив на чисту воду цю наволоч, слідчих, про¬курорів, УБОЗівців, та і зре¬штою всіх, кого оббирав Керничний Олег Володимирович, як липку на посаді Головного державного санітарно¬го лікаря К.Подільського району, Хмельницької області — вибачитись та в ніжки поклонитися таким перевертням. Куди дивилась стара влада, – говорить нова влада ! На що дивиться нова Влада ? Чи спитають про це підприємці, та народ, на чиї податки утримують ось таких горе-санітарів-рвачів ?

  ЩО ГОВОРИТЬ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ !

  Президент України у своїх виступах говорить,що «Будуємо нову Європейську країну», «Окремо хочу зупинитись на питаннях корупції. В Україні — це не просто проблема. Це хвороба, яка роз’їдає державу, знекровлює бізнес, виснажує суспільство. Із цією хворобою влада буде боротись не просто жорстко, а жорстоко. Злочинець буде невідворотно покараний — це повинні усвідомити всі.»
  Указами і інститутами Президента України затверджена стратегія національної безпеки України до наявних проблем, що загрожують національній безпеці, віднесено вкрай недостатню ефективність державної влади, пов’язану з високим рівнем і системним характером хабарництва, корупції в її інститутах, в тому числі медицині.

  ЩО ГОВОРИТЬ ПРЕМЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ !

  «Ми не лише візьмемо на контроль звільнення з роботи осіб, які вчинили корупційні дії, у зв’язку із залученням їх до відповідальності за корупційні правопорушення, але і простежимо, аби такий громадянин більше ніколи не попав на державну службу». За словами прем’єра, такий порядок є загальновизнаною практикою. На думку Європейских експертів, чиновники повинні чітко усвідомлювати, що другого шансу працювати на державній службі тим, хто спійманий на корупції, держава не дасть.

  ЩО ГОВОРЯТЬ ХАБАРНИКИ !

  1. Взяв, не забувай поділитись із тим,хто тебе пропихав на цю посаду,рекомендував,призначав та возив на затверджування. Чому ? Якщо попадешся, то напише на тебе таку характеристику в суд, що ніякого умовного терміну не буде, ніяка амністія не допоможе. Тоді чекають грати,і звільнишся тільки за пів строку.

  2. Спирайся, що багато неповнолітніх дітей маєш, батьки старі, і з тюрми їм допомоги ніякої не буде.

  3. Щиро розкаюйся, кажи що сатана попутав, тільки не вказуй прізвище та посаду цього вищестоящого сатани, та ще й домашню адресу, бо підеш за грати разом із ним.

  4. Не забувай своєчасно гасити попередні судимості, бо, якщо своєчасно не знімеш інформацію про судимість, можеш стати рецидивістом офіційно!

  5. Підкормлюй групу підтримки свою в СЕС(сумісництво,премії якісь,на свята за червонець гулянки, оплачувані прогули, відгули), створюй корпоративний захист, бо як сядеш, навіть передачі ніхто не принесе, а ще «такий колектив і на поруки може взяти, не забувай про це».

  6. КАЖИ ЩО НЕ СОБІ БРАВ,А КАЖИ, ЩО БРАВ НА ПОКРАЩАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ЗАКЛАДУ.

  ЩО ГОВОРИТЬ НАРОД УКРАЇНИ!

  Реорганізація санепідслужби та подальша робота оптимізованих цих контор, інакше їх трудно назвати, полягає не тільки в утворенні структурних підрозділів Державної санепідслужби України в областях,районах,містах замість існуючих санепідстанцій, це постійна робота із хабарниками, перевертнями, злодіями, які завдяки хабарам придбали посади державних службовців, засіли,лягли на дно, до кращих часів. Влада не прийняла до уваги,що деякі з них багаторазово замішані в хабарництві, по них винесені судові вироки, а отже дані особи визнавались кримінальними злочинцями.

  Тому,кожен керівник,влада, яка потурала та потурає цим виродкам,навіть мовчанням «овечки», повинна не допускати цих перевертнів, які «успішно» здали іспити і стали державними службовцями в галузі санітарно-епідеміологічної служби. Кожен санітарний лікар, по якому є судове рішення, тобто він визнавався хабарником, не повинен попасти на державну службу, як це прийнято в демократичних країнах Європи.

  Сьогодні на Україні, за відсутність на робочому місці більше 3-х годин звільняють з роботи, а головних державних санітарних лікарів, як цих хабарників – перевертнів, засуджують, але амністують. Та Ви амністуйте скільки хочете, але його вина признана судом,і він був,залишається хабарником, не дивлячись хоч на декілька застосованих до нього амністій. Він є признаним судом кримінальним злочинцем!.

  Держава дала цьому хапузі безкоштовну вищу медичну освіту, окремий теплий кабінет,службову машину під задницю, заробітну плату на півтора окладу(до 4000 грн). Що йому ще бракувало ?

  Хто дає такі суми грошей ? Той, хто має ! А хто не має ? Тягнеться за тими хто має і дає ! Ось саме страшніше!!! А ще страшніше,що це бачать молоді лікарі,ті хто недавно прийшов на роботу, і виживає на ту мізерну зарплату, проживаючи в гуртожитках,на найманих квартирах,підробляючи на базарах, сантехніками,електриками

  Не повинні хабарники бути в такому доброму настрої, ця придбана моральна категорія повинна у всіх визвати огиду до цих перевертнів та корупціонерів , вони не можуть у нашому середовищі так безтурботно і весело жити. Про це ми маємо подбати, наша зброя проти подонків – презирство.

  Вони і не живуть у нашому і вашому середовищі. У них своє середовище и плювати вони хотіли на наше. І також, з не меншим презирством вони дивляться на нас , як ви закликаєте до зброї презирства стосовно них. І вони до сьогодні з презирством дивляться на нас, бо знають наше законодавство про боротьбу з корупцією, продовжують залишатись на посадах, продовжують обдирати нас як липу, наживатись та знущатись над нами УКРАЇНЦЯМИ!

  Таких хабарників потрібно пам’ятати, і не тільки їх, пам’ятати потрібно і тих, у кого вони працюють, при вище держи мордах, які їх кришували та кришують, бо ця наволоч знала і знає таблицю ділення, тому і на місцевому рівні продовжують займати державні посади, цинічно посміхаючись, дальше займаючись здирництвом. Це при їхній мовчазній згоді, згоді місцевої та верхньої влади- продовжується злодійство та корупція, провокації та хабарництво.

  Треба їх частіше показувати на сайтах. Напишемо їм листа, вони же мої депутати, вони получили владу від мене, вони підкоряються мені. Чи я щось неправильно розумію?

  Місцева влада повинна негайно їх перевести на рядові посади, іначе ця ВЛАДА СТАЄ ІШАЧОЮ, дискредитує саме святе, це устої держави, тим самим місцева влада не тільки сама пожирає свій імідж, а і продовжує своє спрацювання, так і не приступивши до роботи.

  Якщо місцева адміністрація може і хоче ходити із ними разом, то районні та обласні ради зобов’язані по любому припинити із ним контракти, заставити їх звітувати про свою роботу-хабарництво, корупцію, кожен день вимагати від них скласти свої поки добровільно ці « повноваження» – злагоджено, організовано, невідступно, тоді і ради народ буде дійсно поважати. Ради місцеві сьогодні залякані? Чим ? Тоді колись і переможе народ, але дійсно переможе ! Переможемо, бо тоді вони візьмуть правду масою, кількістю. А народ простий, не завжди боягузливий ! Не можна їм хабарникам та корупціонерам дозволити спокійно комфортно жити.

  Бо хто за що, а ми проти хабарництва та корупції. Ото ж нам так і трудно через це.

  ЗАПИТАННЯ ДО СТАРОГО СИМЧИШИНА ТА НОВОГО ГОЛОВИ ОДА ЗАГОРОДНОГО !

  ЧИ МОЖЕ ТАКИЙ ПРОХФЕСІОНАЛ В НАШ ЧАС КВАЛІФІКОВАНО КОНТРОЛЮВАТИ САНІТАРНИЙ СТАН ДИТЯЧИХ САДКІВ?

  ХТО КРИШУВАВ І СЬОГОДНІ КРИШУЄ КЕРНИЧНОГО,ЦЬОГО ПЕРЕВЕРТНЯ?

  ЗАБОРОНИТИ КУПЛЯТИ ПОЗИТИВНІ ВИСНОВКИ ПО ОБОВЯЗКОВИМ МЕДИЧНИМ ОГЛЯДАМ ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ ДИТЯЧИХ САДКІВ, ШКІЛ ТА ІНШИМ!.

  ГАСТРОЕНТЕРОКОЛІТНИХ ТА САЛЬМОНЕЛЬОЗНИХ ХАБАРНИКІВ ГЕТЬ!

  ДОРОГУ МОЛОДИМ І КВАЛІФІКОВАНИМ ЛІКАРЯМ! ГЕТЬ КОРЦПЦІЮ, ХАБАРНИЦТВО ТА ЗДИРНИЦТВО!

 2. БАТЬКИ ЦИХ ДІТЕЙ ВОЮЮТЬ В АТО, НЕ ЖАЛІЮТЬ СВОГО ЖИВОТА! А ЦІ ПРИХВОСТНІ, САНІТАРИ, ІНАЧЕ ЇХ НЕ НАЗВЕШ,НЕ МОЖУТЬ НАВЕСТИ САМОГО ЕЛЕМЕНТАРНОГО ПОРЯДКУ(КОНТРОЛЮ) ЗА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИМ СТАНОМ НЕ ТІЛЬКИ В ДИТЯЧИХ САДКАХ, АЛЕ І НА ІНШИХ ОБЄКТАХ НАГЛЯДУ.

  в АТО ІЇ,НА ПЕРЕДОВУ РАЗОМ З НАЧАЛЬНИКОМ УПРАВЛІННЯ БАЛАНЮКОМ,КОЛОМІЙЦЕМ,КЕРНИЧНИМ ТА ІНШИМИ. ТІЛЬКИ ТАК, ІНШОЇ ДОРОГИ НАЗАД НЕМАЄ. І ПОЗАБИРАТИ В НИХ ЛЕГКОВІ МАШИНИ,ЛИШИТИ ВСІЇ СУМІСНИЦТВА.

 3. І СИМЧИШИНА, ЩО ТАК КУРВУЄ САНСЛУЖБУ,МЕДИЦИНУ,І ПІДБИРАЄ КАДРИ, РАЗОМ З НИМИ, ВПЕРЕД !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.