Чернилевський пропонуватиме депутатам доєднати Хмельницький до європейської ініціативи “Угода мерів”

Виконком Хмельницької міськради пропонуватиме депутатам ради розглянути на черговій сесії питання про приєднання до Європейської ініціативи “Угода мерів”.

Проект рішення висить на сайті міської ради.

Згідно з цією Угодою, Хмельницький бере зобов’язання до 2020 року скоротити викиди вуглекислого газу на власній території, щонайменше на 20%; пристосувати міські структури, включно з виділенням достатніх людських ресурсів, для реалізації необхідних дій; мобілізувати громадянське суспільство на власних територіях для участі в розробленні Плану дій, окресленні політики та заходів, необхідних для впровадження і досягнення цілей Плану.

У разі схвального рішення депутатів міськради, виконувач обов’язків міського голови і секретар ради Костянтин Чернилевський підпише  “Угоду мерів”.

Довідка НГП.  9 березня 2007 року ЄС ухвалив пакет документів «Енергія для світу, що змінюється», який зобов’язує в односторонньому порядку зменшити до 2020 року власні викиди С02 на 20%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.