Європейські кредитори готові дати 180 млн. грн на будівництво тролейбусної лінії у Хмельницькому

Європейські інвестори готові надати 180 млн. грн кредитних коштів на будівництво нової тролейбусної лінії у Хмельницькому.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив директор комунального підприємства “Хмельницькелектротранс” Віктор Паламарчук.

За його словами, суть проекту полягає у зведенні контактної тролейбусної лінії протяжністю 3,3 км від “Заводу Катіон” до мікрорайону Ракове (через Львівське шосе, вулиці Лева Толстого, маршала Красовського, Чорновола, Трудової), будівництві трансформаторної тягової підстанції і закупівлі 5 тролейбусів.

Фото Афіни Черкезової, НГП.

Фото Афіни Черкезової, НГП.

“Зараз інвестор визначається, під який відсток (5-10% річних) зможе надати кредит. У свою чергу Хмельницька міська рада має вирішити механізм погашення кредиту: чи брати все на себе, чи частково можна буде підключити державний бюджет”, – зауважив керівник “Хмельницькелектротрансу”.

Паламарчук додав, що максимально реалізувати цей проект можна протягом року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. протягом року навіть вул Красовського не встигнуть розширити…та і дорожнє покриття там не дуже..кредит візьмуть під троллейбуси та лінію,а далі-пшик…не вийшло так не вийшло,а грошей вже нема…

 2. мне даже интересно, какой банк будет выбран чиновниками для перевода в оффшоры очередного миллиарда, ведь дельта лагуна лопнула им же ограбленная http://www.2000.ua/blogi/blogi_blogi/nbu-protiv-bankrotov.htm

 3. ДОРОГА РОЗШИРЕНА І ГОТОВА ДО ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІНІЇ, ПІДКЛЮЧЕННЯ ПО МАРШРУТУ “РАКОВО – АЕРОПОРТ”, ДО НОВОГО АЕРОПОРТА.ВПЕРЕД, ЯКІ ПРОБЛЕМИ? КОЗАЦЬКИЙ КУРІНЬ ІМ.СКОРОБАГАТОГО -КОЗАЧКА ПРИЙМЕ УЧАСТЬ У ПРИДБАНІ ХОЧА ОДНОГО ТРОЛЕЙБУСА. ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОБЛЕНЕРГО, Я ВВАЖАЮ, ТАКОЖ НЕ ВІДМОВИТЬСЯ ВІД ТАКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ, ТА І НАРОД ПОМОЖЕ!

 4. Люди, загалом новина-то класна. Будь-що, але розширення тролейбусної мережі для міста то на добре. Тим самим чином центр міста буде розширено…
  Та й куплять п’ять тролейбусів –не чеських, а фірми Богдан. А фірма ця належить чинному Президенту України. Заробивши на Хмельницькому — може і Ліпецьку фабрику закриє!
  …кажете вкрадуть? А що забороняє громаді проконтролювати щоб усе було як має бути?
  Панове журналісти — а Вам посвідчення журналіста просто так дали? Во — Інформуйте громаду що до чого.
  Тож… повторюся — новина добра. Хіба що подивимося що буде далі…

 5. Паламарчуку Віктору.Шановний Віктор,лови момент.В місті пан Герега на гелікоптері.Заборони взлітати пілоту до моменту інвестування проекта “Епіцентром”.Вибори починаються.Не спи!”Солідаризуй” і не гальмуй!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.