Хмельницькі священики проситимуть Порошенка надати українське громадянство священослужителю з Білорусі

Під головуванням Високопреосвященного Владики Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, відбулися позачергові збори благочинних та єпархіальної ради Хмельницької єпархії УПЦ КП. На зборах було обговорено питання матеріальної допомоги двом постраждалим священикам єпархії: прот. Михайлу Куліну та прот. Степану Маковському. Також прийнято рішення про створення спеціального єпархіального фонду для допомоги священикам, що потерпіли від нещасних випадків або хвороби.

Священослужителі  УПЦ Київського патріархату  висловили свою думку щодо політичного переслідування голови прес-служби Хмельницької єпархії, прот. Сергія Горбика з боку спецслужб Республіки Білорусь. Всі священики єпархії одноголосно висловили підтримку о. Сергію та вважають, що обвинувачення, яке висуває йому влада Білорусі, є наслідком його активної суспільної діяльності та участь у захисті України від російської агресії.

На позачергових зборах благочинних та єпархіальної ради церкви було вирішено звернутися до Президента України з проханням захистити о. Сергія Горбика та надати йому українське громадянство. Про це повідомив сайт УПЦ КП Хмельницької єпархії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.