Восени Хмельницький університет управління і права обиратиме ректора

У Хмельницькому університеті управління і права стартувала “ректоріада”. Кандидати на посаду керівника комунального закладу можуть подавати відповідний пакет документів до 21 липня. Обиратимуть ректора 3 вересня на педагогічній конференції.

За даними “Незалежного громадського порталу”, серед можливих претендентів діючий ректор  Олег Омельчук, викладач і голова профспілки Микола Вавринчук і голова обласного тервідділення Антимонопольного комітету і екс-ректора ХУУПу Віталій Олуйко.

Фото НГП

Фото НГП

“Дійсно, до мене приходив колектив університету з пропозицією балотуватися на посаду ректора. Однак перед тим, як приймати будь-яке рішення, маю з’ясувати фінансовий стан цього вишу. Адже внутрішня ситуація дуже складна – викладачів відправляють у вимушені відпустки, бо не залишилося грошей на зарплати. Там є й інші суттєві фінансо-господарські проблеми. Дуже шкода, що за останні п’ять років Хмельницький університет управління і права багато втратив, у тому числі у рейтингових позиціях”, – прокоментував НГП Віталій Олуйко.

Олуйко додав, що рішення прийматиме, виходячи з реформування вищої освіти.

Нагадаємо, що ректор Хмельницького університету управління і права обирається на 5 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Оце так новина… “колектив приходив просити”. Уявімо картину – чоловік зо триста працівників, десь з півтори тисячі студентів ходили до Пана Олуйка і просили-просили їх очолити. Де і коли відбувалося це дійство? Хто брав участь?: )))))

  А в цілому – ХУУП відкриває новий сезон серіалу срачів під назвою “Вибори ректора”. Це буде кручє ніж Ігра престолів!

 2. Уявіть собі, що дійсно колектив просить В. Олуйка подавати свою кандидатуру на ректора. Тому, що теперішній ректор разом з проректорами довели навчальний заклад до ручки в прямому сенсі. В університеті творяться такі речі, які виходять за рамки нормального розуміння. Теперішній ХУУП це розсадник хабарництва та інших незаконних оборудок. Ректорат на свій розсуд розпоряджається кому працювати, а кому ні. Проти людей, які мають свою думку та іншу точку зору відмінну від думки ректорату просту позбуваються. Дуже хочеться, щоб обласна рада, якій підпорядковується заклад хоч трішки цікавилася ситуацією. Адже терпіння в колективу може закінчитися. Ректорат вже створив свій карманний організаційний комітет до якого увійшли лише наближенні люди. Чому такому гарному навчальному закладу досталося таке нікчемне керівництво, яке має свій колектив за стадо баранів?

 3. Олуйко В. хоче повернутися ректором Хмельницького університету управління та права. Мій син вчився за його “керівництва”. Таку взятку за вступ взяв, що сім’ю мою до нитки обідрав. Він паскудив університет. Туда його і на поріг не можна пускати. А якщо таки влізе до вузу – піду у прокуратуру. Піду сам і ще з собою візьму батьків у яких він вимагав і брав хабарі. Ось такі пруться в керівники.

 4. Так Олуйка ж звільнили на сесії обласної ради “по статті” – за грубі порушення трудових обов’язків керівником. Тепер він думає чи далі порушувати…? Вже не ті часи…

 5. Я навчалась при двох ректорах – при Олуйкові та Омельчукові. Олуйко читав на нашому курсі лекції з “Парламентського права”. Ну як “читав” – прийшов, побалакав і пішов. Ні плану, ні літератури, ні слова під запис… нічого. Матеріалу по темі не знав, розказував небилиці з життя народних депутатів… А де міг він навчатися? У сільськогосподарському інституті, який “колись” закінчив? Чи в комсомолі? Написали йому за гроші кандидатську і докторську. Ось такий получився “педагог”. Інша справа – Омельчук. Це професіонал. Пройшов шлях від викладача до ректора. Логічно і справедливо, якщо Омельчук і надалі буде ректором.

 6. порушення чинного законодавства та локальних актів ХУРУП щодо навчальної роботи

  https://www.youtube.com/watch?v=J8rnz8ki0U8

  https://www.youtube.com/watch?v=ayG0mrhLSDs

 7. ВИБОРИ , ось як ректорр до них готується вже 3-х професорів вигнав зате сепаратистку взяв,

  https://www.youtube.com/watch?v=J8rnz8ki0U8

  https://www.youtube.com/watch?v=ayG0mrhLSDs

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.