Хмельницьких міліціонерів з АТО зустрічали зі сльозами щастя

Сьогодні з зони АТО повернулось 45 бійців зведеного загону Хмельницького обласного УМВС. Хлопці прибули з ротації додому без втрат та поранень. Їх зустрічали рідні та близькі, дружини і діти і мало в кого на очах не було сліз хвилювання і радості.

IMG_4834

Начальник обласного УМВС Микола Семенишин зазначив, що бійці з честю та гідністю виконали свій обов’язок перед державою. Окремо він подякував рідним та дружинам бійців.

Всіх працівників зведеного загону було нагороджено грошовими преміями та оголошено подяку працівникам, які вперше виконали службові обов’язки в зоні проведення АТО.

IMG_4837

IMG_4840

Керівник зведеного загону полковник міліції Андрій Когунь подякував волонтерам з Волочиська, Хмельницького, Києва та Харкова за їх налагоджену і регулярну роботу.

“Ми завжди знали, що у нас є міцне плече тут в Хмельницькому, яке завжди нас підтримує. Волонтери з Волочиська, Хмельницького, Києва та Харкова приїжджали до нас, допомагали з продуктами харчування і морально підтримували. Дуже добре працюють волонтерські організації”, – підкреслив він.

Також Когунь розповів, що роботу зведеного загону з Хмельницького гідно оцінило керівництво Артемівського відділу міліції та всім оголосило подяку за справно виконану службу.

Усі фото Афіни Черкезової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Спасибі цим хлопцям за мужність! Добре, що всі живі і здорові. Скоріше б закінчилося це страхіття, щоби Україна почала будувати мирне майбутнє.

  2. позор укровоякам…самое лучшее ,что они могут сделать отказаться воевать против граждан б\у УКРАИНа…. уйдут с ВОСТОКА и себе жизнь сохранят и другим… живущим на территориях ДОНБАССА..все вопросы в цивилизованном мире должны решаться миром, а не силой….дебильная и продажная власть КИЕВА превратила западную часть УКРАИНы в убийц и преступников……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.