Яцковський нажалівся Мінрегіонбуду, що керівництво облради саботує терреформу. За це Гончар готовий подати до суду

Керівник Хмельницького офісу реформ Сергій Яцковський поскаржився керівництву Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на голову Хмельницької облради Івана Гончара і його першого заступника Віктора Адамського.

Це сталося 19 червня під час відеонаради щодо діяльності офісів реформ в областях у питанні добровільного об’єднання територіальних громад.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“У нас, на відміну від Сум, не голосували на сесії обласної ради (коли ухвалювали проект Перспективного плану формування територій громад Хмельницької області – НГП) фракції ВО “Свобода” і ВО “Батьківщина”, при цьому голова обласної ради від “Свободи”, а його перший заступник від “Батьківщини”. Таким чиним маємо певний супротив з налаштування районних рад на те, що ніяких реформ не буде, не треба нічого проводити”, – наголосив Яцковський.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” голова облради Іван Гончар заявив, що готовий подати до суду на Яцковського, якщо той публічно не вибачиться за сказану брехню на нараді за участю заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівника апарату Негоди В.А.

“Голова облради трішки вищий рангом, ніж якийсь керівник офісу реформ, і він мав би думати те, що говорить. Особисто я зайняв нейтральну позицію на сесії щодо голосування за ухвалення Перспективного плану. Натомість позиція ВО “Свобода” була більш категоричнішою: терреформа робиться поспішно з помилками. Я завжди виступав за впровадження адміністравтино-територіальної реформи з обов’язковим врахуванням історичних, політичних, етнічних критеріїв об’єднання громад і не віддав жодної команди керівникам райрад валити цю реформу”, – сказав Гончар.

Голова ради додав, що на зустрічі представників органів місцевого самоврядування з Президентом Петром Порошенком, його виступ щодо реалізації закону про добровільне об’єднання територіальних громад одержав схвальний відгук глави держави.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Голова Чемеровецького Майдана громадського контролю. Звертаюсь до С.Яцковського. Земля резерву та запасу Чемеровецького р-на громадська .Чому надана в аренду родичам голови ОДА та “Оболонь” ? Де земля для участника АТО ?Квартиру брату надав коли був головою Чемеровецького РДА .А чому не черговикам – афганцям-коммунальникам т.п ? Чому перевага в сторону “нужним людям” ?Чому в “экспертах” Павлишина С.А. – чому не притягнена до суду за “антимайдан” ?Вимоги Майдана заколисав ?Небесна Сотня не сниться ?

  2. Маша Микол. Загородна взяла в аренду в 2012р-32га(при Януковичу).в 2015р.47га(при “реформаторах”).земель запасу та резерву .Син -Анат.Михайлович Загородний взяв в аренду 2014р.25.5га.земель запасу та резерву.Для веденя фермерського господарства.По Чемеровецькому р-ну.надано в аренду земель резерву та запасу 1348 га.велика частка яких здана в субаренду”Оболонь-Агро”.Запитання до С.Яцковського.Селянину земля для випасу худоби та для забудови не треба?Порушень ЗУ немаэ?Терреформи …але не ти повинен керувати ними .Бо два чобота-пара.Що ти- що Павлишина. Ще запитання.Чому простий селянин не може взяти землю в аренду-а “жирний котяра”-може -та бере?Ще питання.Що робить прокуратура-сторожить що?Щоб не дати дерибанити те що в нас ще э? Робить вигляд що не бачить що ви”коти”робите! МАЙДАН НЕ ЗА ЦЕ СТОЯВ !!! Люди вже порвали кайдани…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.