У прикордонній академії вже другий випуск студентів

Сьогодні у Національній академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького відбувся урочистий випуск студентів. Лише другий рік академія випускає не лише курсантів, а й студентів-бакалаврів та спеціалістів. Цьогоріч випускників було 201. Кожен шостий з них здобув червоний диплом із відзнакою.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Сьогодні випускались студенти за спеціальностями Правоохоронна діяльність, Правознавство, Переклад, Філологія, Автомобільний транспорт та Автомобілі і автомобільне господарство.

Зараз в академії продовжують навчання ще близько 400 студентів з першого по третій курс.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

На випуск завітав міністр соціальної політики України Павло Розенко.

“Сьогодні країна переживає важкі часи і ми з вами Мені дуже приємно, що в Україні є такий прекрасний і унікальний навчальний заклад, який з одного боку кадрово посилює нашу державну прикордонну службу, разом з тим і дає навчання цивільним спеціальностям і професіям, навчаючи молодь в дусі патріотизму і любові до Батьківщини, в дусі захисту національних інтересів нашої держави”, – наголосив Міністр.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Також він наголосив, що захист національних інтересів – це зараз першочергове питання. За його словами, у 2015 році на захист кордонів та соціальний захист військових була виділена рекордна кількість коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. ..колись Бісмарк писав, що “розумні люди ходять строєм”…
    Добре що розумних людей побільшало.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.