У Полонному втілюватимуть пілотний проект креативного розвитку міста

На Хмельниччині презентовано Проект креативного розвитку м. Полонного та План перспективного розвитку міста на 2015-2020 роки.
Даний проект розроблено групою викладачів та студентів Інституту філософської освіти і науки НПУ ім. М. Драгоманова під керівництвом директора інституту, доктора історичних наук, професора  І.Дробота. Про це повідомляє сайт РДА.

Актуальність проекту полягає в тому, що розробка креативної карти міста дозволяє вивчити особливості побудови міського простору, яке здатне сформувати найпривабливіші умови для населення, підвищити якість їхнього життя та сформувати можливості для реалізації творчого потенціалу.
Координатори проекту визначили основними напрямками креативного розвитку міста рекреаційно-дозвіллєвий і культурно-освітній та надали план їх реалізації на найближчі роки.

У ході презентації проекту  було відзначено багату історичну та культурну спадщину тисячолітнього міста, багатогранність побуту, поєднання української, польської та європейської культур, визначні історичні пам’ятки архітектури у поєднанні з прекрасною природою.

Основними завданнями визначено: розробка стратегії розвитку міста з орієнтацією на просування бренду, створення мінімального рівня інфраструктури, проведення публічних заходів, сприяння популяризації міста через ЗМІ та Інтернет, розвиток і підтримка історичних пам’яток, широке залучення до цієї роботи громадських організацій. Є сподівання, що креативний розвиток міста сприятиме покращенню інвестиційного клімату краю, відродженню економіки та покращенню життя його мешканців.
Даний проект є пілотним для Хмельницької області.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.