Податківці “накрили” лікеро-горілчаний фальсифікат на суму 10,3 млн. грн, який розливала ОЗГ з Хмельниччини

У рамках операції «Акциз-2015» співробітники податкової міліції у Рівненській області припинили діяльність потужного незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів, який був організований злочинною групою на території Хмельницької області.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Під час проведених обшуків виявлено обладнання, що забезпечувало масове виробництво фальсифікованої горілки та вилучено з незаконного обігу 73,3 тис. літрів спирту, 1 тис. літрів спиртовмісної рідини, 27,1 тис. пляшок та 45 картонних коробок (об’ємом 10 літрів) з написами «Пшенична» та реквізитами виробника ДП «Житомирський ЛГЗ» (Чуднівська філія) та ТОВ «Олександрія-Бліг», близько 15 тис. підроблених марок акцизного податку України, допоміжне обладнання та фурнітуру, що використовувалось у протиправній діяльності на загальну орієнтовну суму 10,3 млн. гривень.

Наразі триває досудове слідство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. кто знает -это у этого урода сема забрали

  2. Податківці в деякій мірі працюють.А чому наші славні органи УВД не знаходять такої горілки,чому “паленка” наводнена майже у всіх магазинах,приватних структурах, де беруться фальшиві акцизні марки? Чому процвітає самогоноваріння, чому молодь по груди сидить у цій мелясовці,чим займаються дільничі інспектори? Ради всім відомих показників – готові піти на зговір із своєю совістю!Для кого війна-для кого мать рідна! Так дальше не можна жити! На хвилі революції гідності, до влади прийшля перевертні, прикрившись гарними цитатами, їхнє нутро-це нутро морального зубожіння,гниль душі.Вони ніколи не думали про простий нарід, бо їхня праця та дії- чистої води блюзнірство.

  3. Плоды Революции Гидности пытается уничтожить та самая свора против которой стоял Майдан.Смотрите как “новая”власть старается нас оттеснить-скомпроментировать-уничтожить.Люстрациия(весь народ Украины надеялся на люстрацию всех воров и коррупционеров снизу вверх)не состоялась.Те же перевертни у власти(они договорились).Прекращать борьбу нельзя во имя наших детей.Идите в громадские организации “Майдан”и другие-где борьба продолжается.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.