На Хмельниччині влада підписала меморандум з молокопереробниками, щоб зупинити вирізання худоби

На Хмельниччині прийнято Меморандум щодо співпраці над вирішенням проблемних питань на ринку молока.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, на нараді з молокопереробними підприємствами також обговорено питання якості молока від господарств населення, підвищення закупівельної ціни та проведення розрахунків за здане молоко з урахуванням вимог нормативних документів (стандартів, норм і правил, договорів), сприяння в роботі діючих сільськогосподарських кооперативів по заготівлі молока від населення як з боку місцевих органів влади так і молокопереробних підприємств.

За інформацією голови ОДА Михайла Загородного, цьогоріч поголів’я корів в сільськогосподарських підприємствах області збільшилось на 400 голів, а в господарствах населення за цей же період воно зменшилось на понад тисячу голів.

“Молокопереробним підприємствам в такій ситуації необхідно аналізувати стан та бачити перспективу в забезпеченні сировиною в найближчий період. Ми не можемо сьогодні відкидати населення, як виробника молока, а всіма шляхами маємо сприяти збереженню та збільшенню поголів’я в приватному секторі”, – сказав він.

Наразі у Хмельницькій області заготівельники платять за молоко від населення, в середньому, 2,5 грн/л.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. БОЖЕ! коли закінчиться ця брихня чиновників ледарів та договорняків!! Який меморандум ??? Для чого ви розводите людей брешете!! Як може літра молока коштувати 2.50 грн. а кіло масла з сухої сироватки 40-60 а може й більше??? Бутилка мінеральної води з Південного Бугу 9-15 грн. Вони наживаються на бідних працьовитих селянах з наваром 300% а влада з ними меморандуми підписує!! БОЖЕ допоможи Україні!!!! Як нам позбавитися цих жидів що прийшли сьогодні до влади ціною людської КРОВІ!!!! і брехливими обіцянками на краще життя!!

  2. Бариги купують в селян молоко по ціні дешевше води. А наша “влада” дивиться на все це і ніх не робить.

  3. Для початку тому меморандуму варто би присвоїти порядковий номер,бо їх стільки було що з ліку можна збитись.Не зайвим було б проаналізувати користь від попердніх меморандумів…Опубліукувати останній,показати,чим він відрізняється від попередніх .А то від меморандуму до меорандуму…..На все ціни піднялись у 2-3 рази.а молоко як було 2-50,так і залишилось.

  4. 1 мішок селітри-650-700 гривень, 1 кг насіння трав -50 гривень,.1 сотка косовиці трактором-15 гривень,одна іздка перевезень-100 гривень,Весною: 1 сотка оранки-25 гривень,культивації-20 гривень.Випаси практично всі заграбастані,пасти ніде.А ви кажете-Поголівя.

  5. Чемеровецкий р-н. с.Боднаровка.Около 700 голов банкиры пускают под нож.35 чл.остаются в селе без работы.А-уу власть…

    • Міша, альо. Наведи порядок в своїх рідних Чемерівцях. 700 голів вирізають, а ти нуль. Міша почни хоч щось робити, не можеш геть. Міша, це ганьба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.