Головний міліціянт області привіз до Кам’янця-Подільського стровинну зброю

Начальник обласної міліції Микола Семенишин передав музею-заповіднику Кам’янця-Подільського старовинну колекцію холодної зброї, яку в 2009 році було вилучено працівниками МВС. Після рішення суду вирішено віддати у фонди Кам’янець-Подільського музею 27 одиниць зброї кінця ХІХ – початку ХХ століття. Найдавніший експонат виготовлений у Франції в 1874 році.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

За словами начальника управління МВС України в Хмельницькій області, в результаті проведення оперативно-розшукових заходів було зафіксовано громадянина, який займався незаконним зберіганням холодної зброї. Свою колекцію він мав намір продати за кордон.

Як зазначив директор історичного музею Віктор Травінський, раніше туристи могли побачити лише 122 одиниці холодної зброї і за часи Незалежності України ще ніхто не передавав їм таких подарунків. Більшість конфіскованих виробів оригінальні, але зброя повинна пройти ретельний огляд із залученням фахівців.

Серед експонатів є німецькі кортики, поліцейські кинджали, штики, шашки, ятаган, напівшабля та інше. На «чорному ринку» орієнтовна вартість колекції – 250 тисяч гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. круто

  2. Нет статьи о незаконном ХРАНЕНИИ холодного оружия! Есть ответственность только за приобретение,сбыт,изготовление и ношение.

  3. Та бомбанули якогось колекціонера, а тепер піаряться жирні морди. Краще б вони злодіїв так ловили. А так самі злодії.

  4. всем ментам ритуальное оружие для харакири.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.