У селі Івки Старосинявського району під час вшанування пам’яті героїв УПА священик отримав осколкове поранення стегна

Сьогодні в селі Івки Старосинявського району під час вшанування пам’яті загиблих воїнів УПА з козацької гармати типу «Фальконет» було легко поранено священика УПЦ КП отця Михайла.

За словами радника Генерального осавула України Валерія Грохольського, котрий разом із іншими козаками був присутній на заході, гармата розірвалась навпіл.

«З гармати типу «Фальконет», котрій уже близько 25 років, ми разом з козаками давали святкові салюти під час тих чи інших урочистих подій. Не стало виключенням і сьогоднішнє вшанування. Пороховий заряд з трьох чи чотирьох мисливських патронів закрили папером, який, на жаль, виявився вогким. Під час кількагодинного стояння на сонці, він очевидно спарилася та запакував ствол. Це привело до розриву навпіл гармати, один шматок котрої пролетів над головою козака, інший потрапив священнослужителю в стегно» – повідомив НГП Валерій Грохольський.

Наразі отця Михайла,  настоятеля храму села Гречана Старосинявського району відправлено до одного із медзакладів Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Кізяки. Придурки, поначіпляють на себе медалей більше, ніж в Героїв АТО і пухкають з гармат. Ледь людину не вбили. Придурки.

  • А ЩО ТИ ЗРОБИВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ ,ЩОБ ВИРИГАТИ ТУТ СВОЄ ЛАЙНО,НЕДОУМОК МіКОЛА ДУПА ГОЛА,БО МОЗГІВ В ТЕБЕ НЕМА І МАБУТЬ НІКОЛИ НЕ БУЛО

  • Цьому “козакові-кізякові” аби тільки попухкати і засвітитися перед фотооб”єктивами й телекамерами! Нарешті засвітився!..

 2. Бойтесь нас враги, мы не победимы!

 3. Козаки-епічні герої, сподіваємося, що хоч ввечері на фуршеті шаблею нікому очі не повиколюють

 4. Дана інформація не зовсім відповідає дійсності,-прізвище священника неправдиве. Доречно,що,мабуть,вперше в районі панахиду служили разом два патріархати!

 5. Чим би діти не тішились – аби не плакали і не мобілізовувались!.

 6. Коли країна була в небезпеці – козаки дивились їй у вічі, а не пукали із удаваної гармати. І якщо хтось із Хмельничан думає що саме це потрібно зараз для розвитку нашої держави – то гріш їм ціна. Зібрали б краще пів відра сміття – булоб більше користі. А приміряти на себе образ колишніх героїв ( а не всі козаки були героями) – це самодурство і намагання прикрити власну неспроможність бути корисним. Вважаєш себе козаком – давай боронити кордони держави. Але коли дорослі люди переодіваються, розподіляють ролі і починають гратися …….. – такі захоплення має кожний народ, але скжімо німці не вважають що це вони роблять для інтересів держави!!!!!!!!!!

 7. В священника подроблена кістка бедра, кістка руки, втрата великої кількості крові, потрапив в реанімацію. А на думку грохольського це незначне поранення, він про себе такої високої думки, що навіть не поцікавився станом пораненого.

 8. Точно, не поцікавився і не запропонував допомоги, священик Михайло Кулін після операції відійшов, по черзі йому допомагають священики Київського Патріархату та їх дружини. Ось наводжу один із коментарів сайту “Стара Синява – LIVE”. Прочитайте для аналізу та відтворення реальної картини подій: “Відразу ж видно, що однобоке висвітлення матеріалу особисто паном Грохольським . Такій людині не можна доручати зброю. Йому мало було Пасічни, де він повибивав гарматою вікна в школі, так він піариться чи не на кожному заході. По-переше: сам пан Грохольський є організатором одноосібно, він, не повідомивши ні райдержадміністрацію, ні районну раду, ні селищну раду про проведення мітингу-реквієму, прибув у село, не очікуючи, що районна влада робить офіційне покладаня квітів біля могиливоїнів ОУН-УПА; По-друге, він не був включений до офіційного районного розробленого плану заходів з нагоди 70-ої річницізагибелівояків УПА, і в сценарій вклинився самовільно, записавшись до виступу в артистів РБК; По-третє,він сам заряджавгармату і про це самосфально заявив, скомандував стріляти, не перевіривши стан зброї; У нього навряд чи є офіційна реєстрація… Гармату розірвало, за кілька метрів від гармати стояли діти і батьки, голови районної та сільської рад, перший заступник голови РДА, за 12 метрів стояли діти із Старої Синяви, а в першому ряду священик М.Кулін, в якого влучило осколком. Нині його прооперували, стан стабільний, то хай пан Грохольський не сидить в Інтернеті і пише статті на свій захист, а відвідає пораненого і надасть хоч якусь допомогу. Священики Київського Патріархату йому це не пробачать, окрім того було багато свідків, які все бачили і готові підтвердити в суді. А справжні козаки воюють не з мирним населенням, а в зоні АТО..”

 9. Випадковості у Бога не буває.

 10. Грохопольський – не українське прізвище. Розвелось у нас цієї чужеземної нечесті. Майдануті анцихристи “творять життя по новому” Згинь погань з Української землі. Амінь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.