Хмельницьким міліціонерам вручили посвідчення учасників АТО

Сьогодні 100 працівників внутрішніх органів Хмельниччини отримали посвідчення учасника бойових дій. За словами начальника УМВС в Хмельницькій області в Миколи Семенишина, в зоні АТО вже встигли побувати більше 800 чоловік. Від початку антитерорестичної операції правоохоронці Хмельниччини беруть активну участь у захисті нашої держави.

“Приємно те, що держава піклується про правоохоронців. Приємно констатувати той факт, що командири зведених загонів відповідним чином організували роботу, що у нас сьогодні лише один поранений і один загиблий (з іншого підрозділу, але хмельничанин)”, – підкреслив Микола Семенишин.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Також Семенишин наголосив, що нині на статус учасника бойових дій очікують 400 осіб. Документи по цих особах знаходяться в роботі у спеціальній комісії.

“Всі матеріали, які направляємо туди є підписані, якщо виникають якісь технічні помилки через людський фактор – допрацьовуємо. Але сьогодні випадків повернення документів на статус учасника бойових дій не було”, – сказав головний міліціонер області.

Окрім того, він розповів, що Міністр внутрішніх справ доручив подати 20 кандидатур на заохочувальні відомчі та державні нагороди.

Самі міліціонери звертають увагу на поліпшення особистих якостей своїх колег.

“Після ротацій особовий склад змінився в кращу сторону. Співробітники більш загартовані психологічно, більш стійкі морально. Всі розуміють, що виконання завдань на Сході України завжди пов’язано з ризиком і постійно необхідно вдосконалюватись. До початку АТО ми виконували інші функції і нам необхідно було миттєво перестроїтись. За цей рік професійний рівень підрозділу став на порядок вищим, ми загартувалися”, – розповів командир роти міліції громадської безпеки особливого призначення Олег Краковський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.