На Полонщині 6 сільрад приєднаються до сусідніх районів

Мешканці сільських громад Полонського району визначились, із ким будуть об’єднуватися у територіальні громади. Про це йшлося на черговому засіданні колегії райдержадміністрації.

У межах району передбачається створення двох самодостатніх територіальних  громад – Полонської  та Понінківської. Натомість населені пункти (села Голубча,  Москалівка) , що входять до Кустовецької сільської ради, а також Воробіївська та Білецька сільські ради входитимуть до Старокостянтинівської об’єднаної територіальної громади.

Окрім цього, Микулинська, Сасанівська та Малошкарівська сільські ради виявили бажання приєднатися до Грицівської об’єднаної територіальної громади Шепетівського району.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. ети неграмотнык реформаторы не спрашивают у людей! сами клеют то что не клеется! что в реформах тямит ета павлишена? кто ее туда приволок?

  2. зачем павлишиной тямить! она ж любовница Загороднего!! и так хорошо

  3. тож має собі губернатор коханку! ну нехай має ! чого причепилися?

  4. Як сильно вони скоро пожаліють що вирішили приеднатись!
    Хворі люди! Ідуть на пусті обіцянки! Тк ніхто не дасть вам грошей поперше іх не має по друге якщо і вони будуть то вам не попадуть бо є ще луганська і донецька обл де зараз другий чорнобиль, і є ще міста великі де скоро прийдеться міняти усі комунікаціі.
    От скажіть люди не раз опиклись на обіцянки влади-к зараз знову ідуть у неі на поводку….

  5. Абсурд цей повний колись закінчиться ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.