На Полонщині 6 сільрад приєднаються до сусідніх районів

Мешканці сільських громад Полонського району визначились, із ким будуть об’єднуватися у територіальні громади. Про це йшлося на черговому засіданні колегії райдержадміністрації.

У межах району передбачається створення двох самодостатніх територіальних  громад – Полонської  та Понінківської. Натомість населені пункти (села Голубча,  Москалівка) , що входять до Кустовецької сільської ради, а також Воробіївська та Білецька сільські ради входитимуть до Старокостянтинівської об’єднаної територіальної громади.

Окрім цього, Микулинська, Сасанівська та Малошкарівська сільські ради виявили бажання приєднатися до Грицівської об’єднаної територіальної громади Шепетівського району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. ети неграмотнык реформаторы не спрашивают у людей! сами клеют то что не клеется! что в реформах тямит ета павлишена? кто ее туда приволок?

  2. зачем павлишиной тямить! она ж любовница Загороднего!! и так хорошо

  3. тож має собі губернатор коханку! ну нехай має ! чого причепилися?

  4. Як сильно вони скоро пожаліють що вирішили приеднатись!
    Хворі люди! Ідуть на пусті обіцянки! Тк ніхто не дасть вам грошей поперше іх не має по друге якщо і вони будуть то вам не попадуть бо є ще луганська і донецька обл де зараз другий чорнобиль, і є ще міста великі де скоро прийдеться міняти усі комунікаціі.
    От скажіть люди не раз опиклись на обіцянки влади-к зараз знову ідуть у неі на поводку….

  5. Абсурд цей повний колись закінчиться ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.