Хмельницькі учні – переможці Всеукраїнського конкурсу коміксів

У рамках проекту «Заочний абонемент» фонду Гете-Інституту в Україні, що реалізовується Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені Миколи Островського, відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу «коМікс з класиків».

Головне завдання конкурсу полягало в тому, щоб створити на обраний німецький твір або уривок з твору німецького класика свій власний комікс. Учасники конкурсу повинні були зобразити ілюстровану історію на аркуші паперу формату А4 німецькою чи українською мовою.

Попередньо у бібліотеці було проведено регіональний конкурс «коМікс з класиків», у якому взяли участь учні та студенти міста, викладачі навчальних закладів. Журі конкурсу обрало 5 найкращих робіт, які відправили на Всеукраїнський конкурс до м. Києва у бібліотеку Гете-Інституту.

Серед переможців Всеукраїнського конкурсу є і учнівська молодь з м. Хмельницького.

Перше місце посіла учениця Хмельницької дитячої школи мистецтв Надія Мельник з коміксом, створеним за мотивами казки Братів Грімм “Рапунцель”.

Друге місце зайняла учениця ліцею №17Дар’я Мовчан  з коміксом “Вовк і семеро козлят”.

Переможницею Facebook-голосування стала Анна Король  з коміксом “Бременські музиканти” Братів Грімм.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.