Кабмін виділив 48,3 млн. грн для Хмельницької області на погашення боргів з компенсації різниці в тарифах

Кабінет міністрів України виділив 48,3 млн. грн як субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам Хмельницької області на погашення існуючої заборгованості з компенсації різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, а також послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення і підприємств – споживачів централізованого водопостачання та водовідведення.

Про це йдеться в постанові уряду №375, опублікованій на веб-порталі Кабміну.

“Учасниками розрахунків є територіальні органи Казначейства, фінансові підрозділи місцевих органів влади, суб`єкти господарювання, які здійснюють водовідведення та очищення води, газовидобувні підприємства, ПАТ «Укрнафта», НАК «Нафтогаз України» з філіями і дочірніми підприємствами, газопостачальні підприємства з регульованим тарифом, енергопостачальні підприємства, держпідприємство «Енергоринок», держпідприємство «Укренерго», енергогенеруючі компанії, вуглевидобувні та вуглепостачальні підприємства, держпідприємство «Вугілля України”, – йдеться в постанові.

Обсяг заборгованості, за рішенням уряду, підтверджують підприємства – постачальники послуг на підставі визначеного переліку документів. При цьому показники заборгованості оприлюднюються щомісяця.

Загальна сума цієї субвенції у розрізі областей становить 2,9 млрд. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.