Хмельницькі військові засівають 2300 гектарів Міноборони для оточення друга Яценюка – ЗМІ

Суд залишив в силі договір про спільну обробку землі ТОВ «Україна 2001» і квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) Збройних сил у м. Хмельницький.

Про це йдеться у рішенні Господарського суду Хмельницької області від 19 травня, пише видання “Наші гроші”.

Йдеться про 2303 га землі Міністерства оборони, що перебувають у користуванні місцевого КЕВ.

У червні 2014 року «Україна 2001» (замовник) уклало угоду з КЕВ м.Хмельницький (виконавець) щодо вирощування на цих землях сільськогосподарської продукції.

За договором, КЕВ має надавати послуги з вирощування сільськогосподарських культур, а «Україна 2001» забезпечує виконавця насіннєвим матеріалом, мінеральними добривами, послугами з обробітку, посіву, збору урожаю, тощо.

Власником врожаю є «Україна 2001», яка сплачує КЕВ м.Хмельницький за надані послуги не менше 1,59 млн грн. на рік, а також компенсує щомісячні витрати по сплаті земельного податку.

Однак прокурор вважає, що договір є удаваним, укладений з метою приховання відносин оренди. Прокурор стверджує, що КЕВ м. Хмельницький фактично не має змоги надавати послуги з вирощування сільськогосподарської продукції у зв’язку із відсутністю технічних засобів.

Втім, суд позов прокуратури не задовольнив. У матеріалах справи наявні акти виконання робіт і платіжні доручення, що свідчить про виконання умов договору.

Засновниками ТОВ «Україна 2001» (Хмельницька обл.) є лондонська фірма «Torrinford trade ltd» (кінцевим власником вказано офшор з Вануату «Торрінфорд трейд»), депутат Тефіопольської райради від ВО «Батьківщина» Олександр Камінський та Олег Лейві. Директором є Вадим Лейві, депутат Хмельницької облради від «Батьківщини», який очолював «Теофіпольський цукровий завод».

«Україна 2001» також володіє ТОВ «Цукровий завод «Володимирцукор». Раніше частку у «Володимирцукрі» замість цієї фірми мав Андрій Іванчук, який у 2003-2004 роках був головою правління «Володимирцукру». Андрій Іванчук є давнім другом прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Минулого року компанія «Україна 2001» отримала дозвіл Держрезерву на імпорт цукру-сирцю з тростини для переробки.

Партнерами Іванчука по «Володимирцукру» були брати Валерій та Юрій Келестіни. Валерій був народним депутатом від Партії регіонів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Банда одним словом, як була так і є! Яйценюка гнати соховилами, який своім дружкам робить зелену дорожку, згадайте коломойського весл водний фон хмельницькоі області і т д.:

 2. От мені цікаво: а яким боком тут Яценюк?

  • Тобі що не ясно описують що у нас в державі рішалово ще ніхто не відміняв! Не став із себе дурника! Типу нічого не розумію

 3. Чи навіть той самий Іванюк, який колись мав частку в “Володимирцукрі”.
  Це виходить, якщо я десять років тому розвівся з жінкою, а сьогодні її другий чоловік скоїть злочин, то я буду співучасник?
  Якась дика логіка. Чи грошей дали за статейку?

 4. Скачте анцихристи з майдану. Це ваш сатанинський майдан “благословив” захламного кролика яценюка.

 5. Ви хоть розумієте про що іде мова? Таке собі типу дп кеу прикриваючись тим що воно вррощує продукти для потреб арміі уклало фіктивні договори оренди землі сг призначення та віддало землю в оренду для лейві де засіяло сою. Солдати ідять сою?
  Потім зберуть урожай і поділять прибуток! А солдатам хрен!
  Ось читаю ці вище коменти цих жидів не розумних і розумію чому у нас в державі бардак! . Бо банда банду покриває!

 6. Як завжди: “Хто всрався – Невістка”. Депутати від Батьківщини, а винуватий Яценюк

  • Від цієї схеми вже 5-й рік поспіль бюджети різних рівнів щорічно недоотримують близько 2-х мільйонів гривень. Чи не варто владі звернутись до пана Лейві з ”проханням” перерахувати на підтримку Збройних Сил України вкрадені 10млн.

   • Лейві самого треба перерахувати в АТО. чи хлопці гинуть щоб лейви жирували, крали..Чи не так? Вони ж пару копійок від вкрадених мільйонів і вкладають що би про патріотизм бідні патріоти бідним патріотом розповідали

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.