Кам’янець-Подільську РДА чекає скорочення 20% працівників

В Кам’янець-Подільську райдержадміністрацію надійшов лист з Хмельницької ОДА з повідомленням про необхідність значного скорочення штату РДА.

Про це під час зустрічі з журналістами повідомив очільник Кам’янець-Подільського району Василь Сукач.

Під оптимізацію мають підпасти 20% працівників райдержадміністрації. Всього в структурі РДА працює 137 людей, з них 26 необхідно скоротити, однак чиновник стверджує, що проситиме керівництво ОДА переглянути це рішення та зменшити кількість «оптимізованих».

Також новоспечений голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації запевнив журналістів, що перегляне всі рішення, які стосувались видачі землі його попередниками та у разі виявлення порушень оскаржуватиме їх.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Що, только в К-Под. сокращение на 20%? Наверное во всех госадминистрациях. Почему тогда нет никакой информации в СМИ? Где открытость власти?

  2. Да сокращение везде,плохо когда идут по людям

  3. От що класно Сукач навчився у міськвиконкомі то це піар , безрультативний ,безпідставний , який ніколи невиконуються. Б’юсь об заклад що всі понти на 99 % виконані небудуть , але цим далі ніхто нецікавиться. Про землю – всі , без виключення всіприйшовши на посаду роблять ревізію попередників і що ? І нічого ))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.