Дороги Хмельниччини нанесені на онлайн карту якості доріг країни

Дороги Хмельниччини нанесені на онлайн карту якості доріг країни.

Відповідний додаток “Дороги України” розробники створили для користувачів мобільних телефонів на операційних системах Android (Google Play) і Apple (App Store).

dorogy

Додаток записує інформацію в автоматичному режимі під час їзди, коли включений приймач GPS, і потім передає на сервер. Результати можна побачити на офіційному сайті проекту http://uaroads.com.

“Всі автомобілісти щодня стикаються з якістю доріг в Україні. Ми пропонуємо зробити перший крок у вирішенні цієї проблеми і зібрати достовірну інформацію по ями на дорогах”, – пояснюють свою ініціативу розробники.

Стан дороги визначають самі користувачі за допомогою власних смартфонів. Будь-який бажаючий може встановити на свій телефон додаток, що буде фіксувати місце розташування та рівень вібрацій власника смартфона, потім дані передаються на сервер і з них формується карта якості доріг.

На сьогодні проект обробив 37430 км доріг, що приблизно 22% від їх загальної протяжності. Серед них 59% перебуває у відмінному стані, 35% у поганому і 6% – у дуже поганому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.