Хмельницький комуніст назвав вандалізом демонтаж п’ятикутних зірок з меморіалу Пам’яті радянським воїнам

Перший секретар Хмельницького обкому Компартії Ігор Корнійчук назвав вандалізом демонтаж п’ятикутних зірок з серпом та молотом з меморіалу Пам’яті загиблих в роки Другої Світової війни воїнам у Старокостянтинові.

Про це комуніст заявив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Це вандалізм! І ми обов’язково даватимемо оцінку подібним вчинкам. Адже, забуваючи історію або її перевертаючи, ніколи до демократії не прийдемо”, – наголосив він.

Крім цього, Корнійчук вважає несправедливістю демонтовувати радянські нагороди на почесних дошках.

“У холі хмельницької макаронної фабрики (Корнійчук працює директором цього підприємства -НГП) розміщена дошка, на якій представлені ветерани підприємства, котрі працювали у різні часи. Поряд з їхніми світлинами висять заслужені нагороди: медаль “За відвагу”, звання “Герой Радянського союзу” тощо. Нині я змушений демонтувати пам’ять про колишніх героїв і почесних працівників фабрики! Хіба це демократія?” – запитав комуніст.

Нагадаємо, що на початку травня 2015 року міська влада Старокостянтинова оновила меморіал Пам’яті загиблих в роки Другої Світової війни воїнам, які визволяли у 1944 році Старокостянтинів від нацистських окупантів. Зокрема, на оновлених стелах меморіалу прибрано радянську символіку, яка розміщувалась у вигляді п’ятикутних зірок з серпом та молотом.

Довідка НГП. 9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила пакет антикомуністичних законів, які передбачають засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів, а також заборонила їх пропаганду і символіку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

 1. Вибачте, а головний комуніст області не знає про те, що на державні нагороди заборона не поширюється? http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/317-viii

 2. вандалізм це те що робили комуняки, скільки церков знищили? собака і воно ще тут щось пише?. вандалізм це твоє існування

 3. А ЧОМУ Б ЗАХУДАЛОМУ КОМПАРТІЙЦЮ НЕ НАЗВАТИ ДАНІ ПРО КІЛЬКІСТЬ БЕЗНЕВИННО СТРАЧЕНИХ ЛЮДЕЙ ЙОГО ПРЕДКАМИ-ВАНДАЛІСТАМИ РАЗОМ З КЕГЕБІСТАМИ, ПРО КІЛЬКІСТЬ ЗНИЩЕНИХ ХРАМІВ, ЩОБ ПОРІВНЯТИ З КІЛЬКІСТЮ СТЕРТИХ КРИВАВИХ ЗІРОЧОК, СИМВОЛІВ САТАНІЗМУ. ПРО ЛЮДЕЙ ІНША МОВА. ІМЕН ЗАГИБЛИХ НА ВІЙНІ ЗАБУВАТИ НЕ МОЖНА. ХОЧ ВОНИ ГИНУЛИ НЕ ЗА СВОБОДУ І ДОСТОЙНЕ ЖИТТЯ СВОЇХ СПІВВІТЧИЗНИКІВ, А ЗА ПРОДОВЖЕННЯ ПАНУВАННЯ ТИРАНІВ

  • А ти просвоїх предків розкажи. Як твої бандерівські посіпаки стріляли в спини нашим батькам і зустрічали фашистів з квітами.

   • Дорогенька Надя, в голові в тебе безладдя. Я повністю згоден, що бендерівці згубили немало безинних людей. Але діяли вони у відповаідь на у сотні раз більш масові жорстоко терористичні дії радянських військ. А коли б ти, дорогенька Надю, мала Божий дар нормально мислити, то хоч би порівняла скільки людей загинуло від рук бендерівців і скільки відкомуно-кегебітського режиму. Кажеш, що в спини наших батьків стріляли бендерівці. Знову розумовий збій, бо не в спини, а в груди стріляли нашим батькам загороджувальні загони кегебістів, коли ті не могли стримувати переважаючі сили атакуючих фашистів і мусили відступати. Полічи скільки зла зробили бендерівці в Києві, Одесі, Донецьку, в Москві та інших містах, і скільки горя й біди московіти принесли в Україну Поганющі бендерівці на світовому рівні порушили питання про вільну Україну, а дорогі тобі компартійці що зробили для цього, і що роблять зараз, побратавшись з Путіном.
    Надю, Надю, в голові в тебе безладдя.

    • Шановний нейтрал ! Це в тебе в голові безладдя. Я не заперечую і не оправдовую злочинів КДБ. Але те що бандерівці зустрічали гітлерівців у Львові з квітами є правдою Як відомо із історії сторінок не викрислиш. Не можна виправдовувати один злочин перед іншим. І не можна героїзувати злочинців та вбивць. Солдати Радянської Армії все таки були героями та переможцями у Великій Вітчизняній Війні. Зрештою це наші батьки були воїнами Радянської Армії.

     • А хіба тільки у Лвові фашистів зустрічали з квітами?
      А коли б у Лвові, Одесі, Харкові, Донецьку, в містах російських, після відступу радянських мвійськ, мирні жителі зустріли окупантів кулеметами, чи дочекався б хоч один житель того міста повернення радянської влади?
      А Власов? Чомусь мовчимо за нього. Хіба меншим запроданцем він був, ніж бендерівці?
      А……?
      Не памятаємо ………..

      ?

 4. Боже, то таке бидло зробило ту біду та горе що коїться на сході та в криму! буде розводити диспути що є вандалізм? нехай розкаже про убитих та висланих в сибір та концлагери подолян. комуністи це біда України.

 5. Держитесь, Игорь! Не все так думают как эти горе-комментаторы. А писали доносы на соседей и поджигали их дома не московские коммуняки, а дедушки тех, кто сегодня изгаляется в злословии.

  • Судячи з написаного ,ви і є той московський комуняка

  • Дорогенький анонімщик, паросток надії нашої на воскресіння марксистсько-ленінського, сталінсько-гітлерівського, путіно-януковського схрещення. Я зачарований твоїм глибоко масштабним мисленням в оцінці світових подій і вважаю, що ти будеш неперевершеним Наполеоном в будь-якій палаті найпрестижнішого закладу утримання привільно мислячих особистостей, до якої дуже скоро всі ми будемо приписані і ніколи не пошкодую, що свій високопосадовий пост неодмінно передам тобі, а сам піду радником до тебе.
   До найшвидшої зустрічі, дорогий соратнику

 6. Это не московский, а украинский выродок, неудачная жертва аборта.

 7. міні шкода людей що наразі живуть в Україні та її поносять недовподоби валіть у свій ссср-росія.

 8. Звичайно що це є вандалізмом. Бандерівські анцихристи як би могли то і не проти знищити самі могили радянським солдатам. Ця бандерівська шушваль стріляла в спини нашим батькам а тепер називає себе хероями. Ви сатаністи бандерівські в червні 1941 року зустрічали гітлерівців-фашистів у Львові з квітами. Ви не герої ви сатаністи. Згиньте анцихрести бандерівські. Амінь.

  • нейтрал
   08.06.2015 at 18:20
   Дорогенька Надя, в голові в тебе безладдя. Я повністю згоден, що бендерівці згубили немало безинних людей. Але діяли вони у відповаідь на у сотні раз більш масові жорстоко терористичні дії радянських військ. А коли б ти, дорогенька Надю, мала Божий дар нормально мислити, то хоч би порівняла скільки людей загинуло від рук бендерівців і скільки відкомуно-кегебітського режиму. Кажеш, що в спини наших батьків стріляли бендерівці. Знову розумовий збій, бо не в спини, а в груди стріляли нашим батькам загороджувальні загони кегебістів, коли ті не могли стримувати переважаючі сили атакуючих фашистів і мусили відступати. Полічи скільки зла зробили бендерівці в Києві, Одесі, Донецьку, в Москві та інших містах, і скільки горя й біди московіти принесли в Україну Поганющі бендерівці на світовому рівні порушили питання про вільну Україну, а дорогі тобі компартійці що зробили для цього, і що роблять зараз, побратавшись з Путіном.
   Надю, Надю, в голові в тебе безладдя.

 9. “Вільна” Україна?!! Мільярдні кредити МВФ та його абсолютна диктатура, вояжі наших горе-керманичів за кордон з простягнутою рукою, профанація освіти, узаконена (найближчим часом) платна медицина, нетерпимість і хамство стосовно кожного, хто думає інакше, суддівське свавілля і тотальна корупція, плазування абсолютної більшості перед тими, хто має гроші і владу… Продовжувати перелік ваших “вольностей” чи досить? Прозрійте, люди!

 10. Згіно даних різних джерел- Валоий національний продукт України в 2013 році складав 63 відсотки від цього показника в 1990р. 90 відсотків житла в сільській місцевості побудовано до 1991 року .От і оцінюйте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.