Ряди спілки журналістів Хмельниччини щороку зростають

Як повідомив НГП секретар обласної організації Національної спілки журналістів України Володимир Дмитрик, кількість членів цієї організації щороку збільшується. Так, 2014 році до рядів долучилися 25 активних журналістів, а з початку нинішнього року рекомендували вже трьох осіб.

Разом з тим, минулого року спілка виключила з своїх лав трьох журналістів: Віктора Чижа, Надію Пакулько, Олександра Варгатого. За словами Дмитрика, таке рішення прийняте через втрату ними зв’язку з первинною оргнаізацією спілки журналістів.

Загалом, обласна спілка журналістів налічує 334 особи.

Довідка НГП. Сьогодні, 6 червня, в Україні відзначають День журналіста. Свято встановлено 25 травня 1994 року Указом Президента України Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів.

Професія журналіста належить до престижних спеціальностей в Україні.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Заберет того алкаш Дмитрика

    • Із всіх гобошльопів, які не діляться бутилкою самогона з Дмитриком, підлягають клеймуванню та гонінням. Так і поступили з відомим колись головним редактором-губошльопом “ЗОРІ ПРИБУЗЬКОЇ!”, не путати “А зорі тута тихії”, алкашом № 1 в районі Сашком Варгаким.

  2. Продажные журналисты! Эта тенденция на всю жизнь.

  3. Последние новости со всего мира, подробнее на сайте s-narodom.com

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.