Хмельницькі комунальники збудували захисні споруди на Донеччині

Сьогодні зі сходу повернулись працівники міських комунальних підприємств, що будували захисні фортифікаційні і інженерні споруди. Відрядження комунальників у селі Торецьке Добропільського району Донецької області тривало 23 дні.

Від всіх комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор міста Хмельницького було відряджено по 2-3 працівники. Загалом фортифікації на сході будував 21 працівник з Хмельницької області.

“Найважче у цій поїздці було бачити як живуть люди після війни. Розруха, люди бояться всього.  Але і природа там дуже гарна. Ми як поїхали туди всі разом так і повернулись, будували все за планом, під міліметр та на совість”, – розповів працівник ЖЕКу №3 Володимир Львов.

«Від усієї громади хочу подякувати працівникам комунальних підприємств, за те, що сміливо поїхали на схід України відбудовувати фортифікаційні споруди, за те що ви не словом, а ділом долучилися до зміцнення обороноздатності нашої держави…Ви виконували свою місію у знаковому місті, біля Іловайська, де загинуло чимало наших Героїв», – сказав виконуючий обовязки міського голови Костянтин Чернилевський, дякуючи справжнім чоловікам за патріотизм, за те, що вони з честю виконали свій обов’язок, гідно пронесли прапор міста Хмельницького і здоровими повернулися додому.

За пліду працю та особистий внесок у будівницвтво оборонних споруд на сході України комунальникам вручили подяки та цінні подарунки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.