В Кам’янці-Подільському на слухання по реконструкції парку прийшло аж 7 мешканців міста

В Кам’янці-Подільському 3 червня відбулись громадські слухання з обговорення проекту реконструкції міського парку «Героїв Євромайдану» (колишній центральний парк).

На захід завітало аж 7 кам’янчан, 5 журналістів та декілька працівників структурних підрозділів міськради.

Головний архітектор міста Ігор Пиріжок повідомив, що зі всіма підприємцями, які працюватимуть на території парку, вже проведені перемовини та за кожним з них буде закріплена земельна ділянка, де він повинен провести благоустрій території.

Подальшу долю дерев вирішать спеціалісти-дендрологи, які після аналізу радитимуть, які дерева варто спиляти, а які залишити. Також пан Пиріжок дорікнув активістам за те, що вони «за три тижні так і не надали в Департамент архітектури жодної пропозиції щодо реконструкції парку».

Натомість, кам’янчанам не сподобалось, що ще до початку облаштування відпочинкової зони в міських чиновників вже є «свої підприємці, які там працюватимуть».

Ще одна пропозиція – оголосити конкурс ескізів реконструйованого парку. Заступник міського голови Григорій Горшонув погодився з цією ідеєю та запевнив, що вже завтра відповідне повідомлення буде розміщено.

У зв’язку з тим, що дуже мало людей прийшли на громадські слухання було вирішено, що «другий раунд діалогу Громада-влада» пройде наступної п’ятниці о 17:00

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Каждый день хожу через этот парк и только узнал что оказывается он называется «Героїв Євромайдану» ппц. И смысел идти на “обговорення” если там давно уже всё порешали!?

  2. Що значить підприємець ПОВИНЕН провести благоустрій території???? Такими темпами скоро мешканці вулиць самі асфальт будуть класти, автомобілісти самі розмітку малювати , діти один одного вчитимуть????

  3. Постає питання – якщо мешканцям немає діла до того парку, то кому тая реконструкція потрібна?Та чи доцільно витрачати кошти бюджету на справу яка нікого окрім самої влади не цікавить? А знаючи нашу владу залишається тільки здогадуватись скільки планують відмити на реконструкції ПАН Пиріжок і сопровождающіє єго ліца……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.