Хмельницькі комуністи тимчасово перейшли у громадську організацію “Лівий марш”

На Хмельниччині виникла обласна організація Всеукраїнської громадської організації “Лівий марш: праця, зарплата, захист”.

Про це в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу” заявив перший секретар Хмельницького обкому Компартії Ігор Корнійчук (повне інтерв’ю читайте найближчими днями – НГП).

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“На сьогодні Компартія призупинила діяльність, щоб не налаштовувати проти себе владу і людей, і створила обласну організацію Всеукраїнської громадської організації “Лівий марш: праця, зарплата, захист”, яку я очолив. Основний напрямок діяльності полягає у створенні нових робочих місць і забезпечення людей зарплатами. А також соціальний захист громадян. Таким чином, комуністи перевели свою роботу у законодавче русло (нагадаємо, що 15 травня Президент Петро Порошенко підписав пакет антикомуністичних законів, які передбачають засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів, а також заборонила їх пропаганду і символіку – НГП)”, – пояснив він.

Комуніст визнав: перед тим, як реорганізувати Компартію, необхідно, згідно з статутом, провести партійний референдум щодо зміни назви партії. Для позитивного рішення треба 3/4 голосів членів КПУ.

Разом з тим, Корнійчук не виключив можливості того, що ближче до місцевих виборів “Лівий марш” може трансформуватися у політичну силу.

Як відомо, у Києві 28 травня відбулися установчі збори всеукраїнської громадської організації “Лівий марш: праця, зарплата, захист”, яку створив глава КПУ України Петро Симоненко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Думаю, ваші лави зростатимуть. Адже з часом народ прозріватиме і зрозуміє, як його знову використали олігархи. Але переоберіть нарешті Симоненка. Цей червоний олігарх вже давно дискредитував себе альянсами з владою. І залучайте побільше молоді. Удачі вам!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.