Хмельницькі “ударівці” сприйняли звільнення Пруса як жарт

Для одного з керівників Хмельницького обласного осередку партії “Удар” звільнення голови Хмельницької ОДА, “ударівця”  Леоніда Пруса стало повною несподіванкою.

Про це він розповів представникам Хмельницької Ради “Майдану”, що прийшли до офісу партії для того, аби поспілкуватись про кадрову політику партії та можливість об’єднання зусиль з іншими партіями, заради дієвої люстрації.

“Я був у дорозі, коли отримав перший дзвінок і мені сказали, що Пруса звільнили. Я подякував за жарт і сказав, що вже чув його. Проте потім дзвінків було більше і все з тим самим “жартом”. Врешті-решт, я зателефонував до обласного осередку, де мені підтвердили цю інформацію і далі я відповідав на телефонні дзвінки фразою “Дякую, я вже знаю”, – розповів голова виконкому Хмельницької обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Василь Куйдан.

Головне питання візиту майданівців до “Удару” – з’ясування деталей кадрової політики Удару та готовність сприяти процесу люстрації залишилось відкритим. Ці питання мають обговорюватись на партійній нараді і наразі Василь Куйдан не зміг точно відповісти.

Як відомо, Президент Петро Порошенко 25 вересня звільнив голову Хмельницької ОДА Леоніда Пруса.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. А ці дурники із ради майдану думають що їх і справді ще хтось всерйоз сприймає? Хочуть допомогти люстрації , то нехай несуть факти і докази у відповідні органи і структури. У нинішньому складі ради майдану залишились і прийшли потім лише пройдисвіти

  2. Що,Вася,повний п…..ць”Удару”прийшов?Ви ще Корнійчука в губер и попхніть..Він в вікно не влізе..!

    • не сумніваюсь що Корнійчук сам у вікно всю наволоч із недомірків свободівських спустити зможе ) і постояти як чоловік за свою гідність

  3. Компанійчук залізе в жопу! Він уже там! А що будуть робити усі ці Польовики І Юри лисі? Вони ж не вміють нічого! Прихвостні! Стебло чому не пише заяву? чого чекає? Всі разом прийшли,всі разом мають піти. Толку від них ніякого. Вчитися на людях бридке заняття. Всі радіють! Неначе свято в області! Прикол!

  4. Призначення Леоніда Пруса було злим жартом над подолянами. Рада Майдану відстояла свою позицію і здоровий глузд переміг. Різні боти “завждипоруча”,типу алекса можуть скільки завгодно скавучати, але об’днані зусилля громадських організацій та активістів що зосереджені в Раді Майдану і надалі впливатимуть на політичну ситуацію в області. За деким люстрація по -Одеськи плаче.

    • Краще Прус чим таке чуварло як ти алімчику. Ти на себе в зеркало хоч дивишся ?

  5. Алім з великою радістю зайняв би місце Пруса. Але його нікуди не беруть. Бідолашний. Безхозний.Брудний Алім. Думай дядя про вічне!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.