Звільнений хмельницький губернатор продовжує працювати

На офіційному сайті Хмельницької облдержадміністрації продовжує “висіти” привітання колишнього голови Леоніда Пруса, якого Президент Петро Порошенко звільнив ще 25 вересня.

prus12

Крім того, будучи звільненим, Пруса представляли посадовою особою під час святкувань Дня міста Хмельницького (27 вересня) і Дня міста Полонного (28 вересня).

Фото з сайту ОДА

Фото з сайту ОДА

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Дивлюся на фото Пруса,ну копія Беріі

  2. Да! Такого ще світ не бачив! Чудак буде боротися за крісло? Сподобалось Льоня бути першим? Перший такий жирний,перший тупий,перший в вікно,перший з хлопцями сидиш в кабінеті,перший всрався і не очікував. Забирай свою смердючу Леську і ідьте в насінневу інспекцію розводити нові сорта Удару. Толку від вас ооооооооооооооооооо!!!!

  3. Прус мерзотник. Не соромно йому так себе поводити? Перепризначать-прийди і працюй. Не поводь себе,як поц. Будь чоловіком. Для цього розуму багато не потрібно.

  4. А хто він? Мерзотник!

  5. Він просто дуже хоче працювати. А йому завжди хтось і щось заважає. Чого ж так? Кріселко тепленьке,кабінет величенький і сам він не маленький. Тому і подобається. Оточив себе дурниками тай грається в політику. Для чого залишати таке добре місце. Навіть якщо призначать нового,він буде секретарем. Вже навчився. А чого б ні? Це цікаво. На наради буде всіх викликати,на компі працювати,чудово,нехай буде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.