На Дунаєвеччині цілодобово молилися за Україну

Упродовж  цілого тижня у Дунаївцях тривали безперервні цілодобові молитви за Україну. Молебень, що тривав без перерви у парафії св. Михаїла Архангела, називався «Розарієвий Єрихон». Це велика сила, яка руйнує всякі мури на Божому шляху.

Сьогодні Україна переживає дуже важку ситуацію – це наш «Єрихон». Віруючі звертаються з молитвою за Україну до Всевишнього з проханням зруйнувати мури війни, агресії та ненависті, які постали на шляху розвитку нашої держави.

Під час «Розарієвого Єрихону» молитви відбувалися цілодобово з перервами тільки на святі Меси. Парафіяльні групи та спільноти змінювали одна одну щогодини.

Далі естафету «Розарієвого Єрихону» прийняли сусідні парафії на Дунаєвеччині – Залісці, Нестерівці, Іванківці, Дем‘янківці, Мушкутинці та Голозубинці.

Католики з Дунаєвецького району закликають інші громади долучитися та продовжувати молебень. Зараз час усім згуртуватися, для перемоги кожен має докласти свої зусилля.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Мракобесие , безграмотность , антисанитария…..тут никакие молитвы не помогут . Выход один – пропадать или добровольно сдаться в институт им Сербского – там , где сейчас лечат эту сучку – наводчицу Савченко .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.