Прокуратура подала до суду на Дерикота і екс-посадовця облради

Слідчий відділ прокуратури Хмельницької області спрямував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього голови Хмельницької обласної ради та начальника одного з управлінь облради у зловживанні службовим становищем, службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.3 ст.27 ч.2 ст.366 КК України).

Про це повідомляє прес-службі обласної прокуратури.

Досудовим слідством зафіксовано, що зазначені особи, в інтересах ТОВ «Ринок Будтранс-А», вказали занижений розмір орендної плати в договорі оренди нежитлових приміщень загальною площею 2378 кв. метрів вартістю понад 4 мільйони гривень, які розташовані у м.Хмельницькому та перебувають у власності територіальних громад.

Унаслідок незаконної передачі цих приміщень в оренду ТОВ колишніми високопосадовцями обласної ради бюджет недоотримав понад 400 тисяч гривень.

Обвинуваченим обрано запобіжний захід – заставу та особисте зобов’язання відповідно, на їх майно накладено арешт.

Наразі екс-голова Хмельницької облради Микола Дерикот балотується у народні депутати України у 191 виборчому окрузі.

Нагадаємо, що рішенням господарського суду у повному обсязі задоволено позов прокуратури Хмельницької області в інтересах обласної ради до ТОВ «Ринок Будтранс-А» про визнання недійсним вищезазначеного договору оренди нежитлових приміщень.

Позов мотивовано тим, що всупереч законодавству цей договір оренди укладений колишнім головою обласної ради з товариством одноособово, без погодження із сесією обласної ради, яка уповноважена розпоряджатися комунальним майном спільної власності територіальних громад.

Довідка НГП. ТОВ «Ринок Будтранс-А» у листопаді 2012 року заснував Андрій Дерикот, син екс-голови облради Миколи Дерикота. Згодом фірму переоформили на Олега Деркача. Незмінним директором компанії є Микола Хмурковський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.