Фестиваль «Подільська гармошка» відбувся на Деражнянщині

Конкурс народних музик – завжди подія. Тим більше, коли змагаються гармоністи аж двох областей. У  Вовковинецькому Будинку культури вперше на Хмельниччині відбувся міжобласний фестиваль-конкурс виконавців на двохрядній хроматичній гармошці «Подільська гармошка».

garmonika

 

Мета фестивалю – пропаганда та подальший розвиток народного музикування, підвищення виконавської майстерності, виявлення нових виконавців та колективів була досягнута. І для самих виконавців, які могли оцінити рівень своїх колег-музикантів, і для слухачів, що зібралися, аби насолодитися справді народним мистецтвом гри на гармошці…

Ініціатором фестивалю -конкурсу  став голова Хмельницького обласного відділення національної Всеукраїнської музичної спілки М. П. Люшня. А  фінансово підтримав народні таланти директор ПрАТ «Деражнянський молочний завод» В. С. Яглінський.

Конкурсанти змагалися в рівних умовах.Учасники фестивалю – колективи художньої самодіяльності та гармоністи Хмельниччини і Вінничини , представили журі по 2  твори. Рівень виконавської майстерності оцінювало компетентне журі за п’ятибальною системою. Без відзнак ніхто не поїхав додому. Усі учасників нагородили почесними грамотами та грошовими преміями. А переможцем став гармоніст Микола Барташевський з м. Хмельницького.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.