Щурі перефарбовуються: Мазурчак

Щойно на ґанку Печерської РДА відбувся імпровізований мітинг во славу Олександра Мазурчака, який, виявляється, голова цієї самої РДА.

Я підійшов глянути, що відбувається, коли слово якраз узяв такий собі Ярослав Діденко, оголосив, що пан Мазурчак вийшов із Партії регіонів і тепер хороший і попросив привітати цей крок оплесками. Після овації півсотні мешканців Печерська я мусив утрутитися. Далі наводжу наш діалог по пам’яті.

Я: – А навіщо було вступати до Партії регіонів?

Мазурчак: – Я можу пояснити. Я поясню.

Я: – Ну, поясніть.

Мазурчак: – Я працював заступником голови КМДА три роки і ні в яких партіях не був. Потім, коли мені три місяці тому запропонували стати головою РДА, мені сказали, що кандидатів спочатку затверджує рада Партії регіонів. Тому я мусив вступити. Але мені запропонували стати головою районної організації, і я відмовився.

Я: – І?

Мазурчак: – Партія себе дискредитувала, віддавши злочинні накази, і я з неї вийшов.

Я: – Ви були членом Батьківщини. Були обрані від Батьківщини, а потім пішли до Партії регіонів.

Мазурчак: – Ні, я не був обраний від Батьківщини, я був мером Кам’янця три рази.

Я: – Ви не були в Батьківщині?

Мазурчак: – Був.

Я: – І?

Мазурчак: – Коли до влади прийшла Партія регіонів, я запитав у Юлії Тимошенко, який план, чи буде створено опозиційний уряд. Я не отримав відповіді і вирішив вийти з партії, щоб залишитися заступником міністра житлово-комунального господарства, бо це мій профіль.

Я: – Вийшли з Батьківщини і вступили до Партії регіонів?

Мазурчак: – Ні.

Я: – Ви не були в Партії регіонів?

Мазурчак: – Був. Але я вийшов.

Я: – А до якої ви партії вступите тепер?

Мазурчак: – Ні до якої.

Я: – Чому?

Мазурчак: – Не хочу.

Я: – А коли тітушки заповнили Печерський район, тут був головний тітушатник, що ви зробили, щоб зробити життя мешканців Печерська безпечним?

Мазурчак: – А що я міг зробити?

Я: – Захистити район від тітушок.

Мазурчак: – Як?

* * *

Далі я розмову вирішив не продовжувати. Шановні мешканці Печерського району, це для вас:)

Отар Довженко, Блоги “Українська правда”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Бувши мером Камянця Мазурчак довів його до ручки. Потім утік до Києва. Весь час тримався біля корита. Вміє догодити та поділитися. ……….ка

  • Доволі цікаві коментарі :-(( А Ви факти викладайте!!! За Вашими коментарями лише один бруд. Ось хочу навести приклад того, коли Мазярчук був мером, то багато проблем мешканців вирішив: у житлово-комунальному господарстві, й я, як підприємець середньої ланки, отримав зручність у прозорій політиці ведення свого бізнесу, ЖЕКи стали нормально працювати.

  • Кам’янець за керування Мазарчука піднялося, перестало бути бандитським, почався культурний розквіт. Так, можливо він з кимось і ділився, але це все було для блага міста.

  • До речі Мазурчак не втік в Київ, а отримав гідне підвищення. Адже маючи такий колосальний досвід в комунальній сфері, розуміє проблеми та потреби Києва, виступає за європейський розвиток нашого міста, не менше ніж за своє рідне місто!!!!

 2. Пан Мазурчак не розуміє що шансів у нього немає? Люди все памятають і не вибачать, Проте, добре що зареєструвався… Хоч якісь кошти від нього повернуться в казну. Десь “шарився” по країні, а тепер намагається повернутися? Задля чого?!!!!!!!
  Піар? Наврядчи…
  Швидше – хоче отримати статус недоторканого…Та не вийде!!!!!!!!!!

  • Мер – це посада на яку вибирають люди. Ніхто з авторів про це не задумувався? Дайте людям самим обирати! Ми ж в Європі, в нас вже ДЕМОКРАТІЯ чи ні?

   • Підтримую. І якраз Мазурчака мером вибирали тричі люди, це вже про щось говорить.

    • Про що говорить? Де Ви були тоді, коли перед виборами палилися машини, скоювалися “напади”? Кажете Тричі вибирався, так тоді ж грошей в місто стільки надходило що можна було б між дворами автобани робити, садки, школи відкривати. А що насправді за ці 10 років накерував – все Старе місто роздеребанено, вся комунальна власність продана собі ж за безцінь…
     Наразі він попадає під люстрацію і депутатство єдиний шанс втриматись при владі. Але це б була не така вагома причина, інша в тому, що за свою “карьєру” в Києві Мазурчак заробив не тільки на пенсію але й на тюремний срок

     • Владе, Ващ коментар якийсь сумбурний, до чого тут підпал машин, напади?! Якщо Вам так погано жилося при Мазурчакові і він “деребанив”, то чого вибирали знову на другий і третій термін. Враження, що Ви тут просто лобіюєте інтереси іншого кандидата.

 3. Олено, Ви так впевнено говорите про шанси Мазурчака?! То може знаєте в кого є шанси, якщо в нього не має? В кого, Мельниченко, Кохановська, Ярема????

 4. Стаття – повний брєд. Такі як і деякі коментарі. Тому що ті, хто не може думати головою, думають одним місцем чи гаманцем. Список кандидатів по Кам’янцю наполовину технічний. Із реальних – Мазурчак і Мельниченко. Нормальні люди підтримають Мазурчака, бо вони його знають і поважають. Мельниченко, як в 2012 році, буде намагатись використати адмінресурс, гроші і підстави, але вже Україна не та, що була раніше. Громадськість буде контролювати проведення чесних виборів і бандюків до влади не пустить.

 5. Пана Мельниченко треба давно люструвати, на смітник. Скоро ми до нього навідаємось. ось тоді побачимо, що він заспіває.

  • Підтримую. І пані Богословську туди ж. На смітник історії. Досить вже гвалтувати державу і власний народ!

 6. Найцікавіше те, то ці товариші гвалтують нас з вами, простих виборців, не дивлячись ні на вік, ні на стать.

 7. Повністю згоднен, що стаття суцільна нісенітниця! Мазурчак досвічений політик, він не боїться люстрації, виступає за проведення, чесних, прозорих виборів. А його вступ до ПР деякі трактують, як злочин. Я нікого не хочу образити, але бачу, деякі люди взагалі далекі від політики і не розуміють елементарних речей, що тодішня правляча партія чинила відвертий тиск на всіх, хто займав керівні посади!

  • Олександр Мазурчяк дійсно відповідає за свої дії та не боїться люстрації. Вчора на одному з телеканалів йому задавали такі ж провокаційні питання, на які він гідно аргументовав свої відповіді власними діями.

 8. таке выдчуття, що автор написав заказний матеріал, ні підгрунтя, ані фактів., таке собі читання. Якщо ви хотіли щось донести до читача, то звертайтеся мовою яка зрозуміла, мовою доводів.

 9. таке відчуття, що автор написав заказний матеріал, ні підгрунтя, ані фактів., таке собі читання. Якщо ви хотіли щось донести до читача, то звертайтеся мовою яка зрозуміла, мовою доводів.

  • В цих постах така нісенітка переПалка відслідковується. Отож, давайте факти: кам’янчани, кого ж нам слід обирати: людину, яку ми всі знаємо не один рік по справах його, або “розпіарених” нині нібито політиків, які так рвуться до штурвалу влади нашого міста? Предметно: наприклад, Олександр Мазурчак, по справах його:
   • проведення адміністративно-територіальної реформи;
   • формування бюджетів органами місцевого самоврядування знизу за рахунок законодавчо визначених податків для територіальної громади;
   • створення на законодавчому рівні максимально сприятливих умов для вітчизняного товаровиробника та ведення бізнесу;
   • запровадження «Системи єдиного державного електронного урядування» та принципу «Єдиного вікна» в сфері дозвільно-погоджувальних процедур;
   • забезпечення стратегічного партнерства з країнами Європейського союзу;
   А ІНШІ ЩО ЗРОБИЛИ І ЩО ЗРОБЛЯТЬ?…. ТОМУ Й КАЖУ ВАМ, ЛЮДИ ЦІНІТЬ КАНДИДАТА, ЯКОГО ПО СПРАВАХ ЙОГО ЗНАТЕ!

 10. Данило, підтримую, Володимир Володимирович вже відсидів термін в Раді і навіть ніразу не виступив. Нам потрібен депутат, який слова підкрипить діями і буде дбати про рідний Кам’янець

 11. Не лише дбати про ріднрий Кам`янець, але й захищатиме інтереси та благополуччя держави та народу в цілому. Забезпечить нам гідне життя, щоб ми справді могли жити, а не виживати!!!!

 12. Ой, знову він сунеться туди ж звідки його поперли. Не дивлчись на свої минулі вчинки і те що люди бачи що він робив, він ще має наглість чекати довіри від суспільства! Мене не перестає дивувати така наглість

  • Чекати довіри, ну-ну? Маю вам сказати, що саме Мазурчака люди обирали тричі мером Камянця-Подільського, саме йому довіряють. Бо він не лише досвічений, а людина з народу, яка з народом завжди була і є!

 13. Гарна людина та гарний мер у минулому. Якщо відбудуться чесні вибори, то він точно виграє. Буду голосувати тільки за нього. А все, що написано, просто якісь нісенітниці.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.