За час АТО Хмельниччина втратила 38 військових

За час проведення Антитерористичної операції на сході України в боях загинули 38 військових із Хмельницької області. Кількість поранених тримають у таємниці, але навряд чи їх менше.

Серед загиблих хмельничан троє служили в прикордонних військах, 22 – в Збройних Силах України і 13 – у добровольчих загонах та батальйонах МВС.

Фото AFP

Фото AFP

Цю інформацію “Незалежному громадському порталу” повідомив військовий комісар Хмельницької області Сергій Присяжник.

Скільки хмельничан було поранено – військові не розголошують.

«Це інформація з обмеженим доступом», – заявив начальник Хмельницького військового шпиталю Олександр Завроцький.

Він однак погодився розповісти про те, як у його установі лікують поранених і яка допомога від громадськості їм надходить і якої вони очікують.

У Хмельницькому військовому шпиталі закінчують лікування військовослужбовців, що здобули в зоні АТО поранення та захворювання легкої та середньої тяжкості. Це, в основному, мешканці Хмельниччини.

Найпоширенішими травмами є осколочні та вогнепальні ураження кінцівок, опіки. Такий характер травм пов’язаний з тим, що армія все-таки забезпечена бронежилетами та касками.

Медикаменти у шпиталі, в основному, є, але бувають випадки, коли терміново потрібні рідкісні чи дуже вартісні препарати. Для повноцінного лікування хворих необхідно також сучасне обладнання.

Дістати все це медикам допомагають благодійники: колективи підприємств, установ, лікарень, бізнесмени та прості громадяни. Долучається також місцева влада та благодійні фонди. Завдяки їм уже закуплено новітнє хірургічне устаткування, апарат для лікування ран суглобів, сучасне обладнання для фізпроцедур.

«Ми дуже вдячні і дуже зворушені тим, як багато людей приносять нам допомогу. Великі організації та фонди допомагають з устаткуванням. Але є і звичайні люди, котрі жертвують від 100 до 1000 гривень. Дуже радує активність нашої молоді. Ми, як правило, не беремо гроші, а просимо придбати ліки чи обладнання, необхідні для лікування поранених в зоні АТО. Приймаємо таку допомогу по акту: люди можуть бути впевнені, що вона піде за призначенням»,  -розповів Олександр Завроцький.

Дізнатися про потреби шпиталю можна за телефоном у Хмельницькому: 64-35-48.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Автор, тут помилка. Втрати 38 чоловік?
    І в той же час

    Серед загиблих хмельничан троє служили в прикордонних військах, 22 – в Збройних Силах України і 35 – у добровольчих загонах та батальйонах МВС.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.