Студенти Хмельницького музучилища виступили за створення пішохідної доріжки у вигляді клавіш фортепіано

Ініціативна група студентів Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби підтримала ідею місцевих громадських діячів щодо облаштування пішохідного переходу поблизу цього навчального закладу (вулиця Проскурівська) у вигляді клавіш фортепіано.

Так може виглядати перехід поблизу музучилища

Так може виглядати перехід поблизу хмельницького музучилища

Разом з тим, студентство просить вмішатися у ситуацію начальника управління культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА Ірину Трунова і допомогти подолати бюрократичні перепони.

“Нам відомо, що на перешкоді втілення такої гарної ідеї стоїть бюрократія та “норми закону” увигляді вимог ДСТУ 2587:2010, однак запевняємо, що така розмітка у жодному разі не створить перешкод дорожньому руху, а навпаки допоможе пильніше виконувати Правила дорожнього руху з усіма його учасниками”, – впевнені у музучилищі.

lyst

“Наша держава готується до входження у Європейський Союз, де діють цивілізовані правила та відповідні стандарти. Проте виникає питання, чому у Варшаві створено пішохідний перехід у вигляді клавіш фортепіано імені Шопена, а у нас таке не можливо втілити в життя?” – дивуються студенти.

Всього зібрано майже 80 підписів музучилища за облаштування пішоходного переходу.

У блозі “Незалежного громадського порталу” один із авторів цієї ідеї, голова правління ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” Степан Кушнір писав, що проти починань громадськості виступив головний даішник Хмельниччини Дмитро Кийов.

“У розумінні пана Кийова в ДСТУ 2587:2012 мало бути прописано буквально, що дозволяється створення пішохідного переходу саме в формі клавіш фортепіано? Те, що не заборонено – те дозволено. Але не для в. о. начальника, тому з ним ми будемо вести далі розмову в його улюбленій формі – писати листи”, – переконаний Кушнір.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Головне, щоб водії бачили на цьому перехресті не тільки зелену стрілочку повороту, а й пам’ятали, що там пішохідний перехід. А то іноді так ця стрілка їм очи затуляє, що готові на п’яти наїхати. А ініціатива гарна! Лишилось втілити в реалії. Удачі.

  2. Дуже пристойно,мені подобається. Це зебра! Не бачу жодних перепонів. Не кольорове,в очі не світить. Фарбу підібрати і все! Молодь у нас найкраща!

  3. Хоч щось цікаве з’явиться. Давайте збирати підписи місцян. Цікава їхня думка. А ідея супер!!! Успіхів!!!

  4. Олександре Григоровичу! Не відмовляйте молоді і управлінню культури! Бо Трунова разом з молоддю вночі розмалюють,ми їх знаємо. Підтримайте!!! Дуже прошу!

  5. шо скаже медучилище? Справа за акушерами!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. Давайте поддержим молодежь творческую. Водителям не будет мешать,поверьте! Очень красиво и интеллигентно! Не убивайте на корню идею! Давайте соберем людей!

  7. Степане, якщо відмовляє обласне ДАІ, то завжди можна звернутись за роз’ясненнями чи є порушенням норм “ДСТУ 2587:2012″ “зебра” у формі клавіш фортепіано до головного управління ДАІ Міністерства внутрішніх справ України, тобто у Київ. Думаю відповідь для тебе буде позитивною. Це як один з варіантів. Роз’яснення центральних органів є документами обов’язкої дії для регіональних органів. Спробуй. При зверненні у Міністерство обов’язково долучи копії листів до обласного ДАІ та їх відповіді.

  8. Не потрібно нікого збирати, не потрібно нікуди писати і, тим більше, використовувати ініціативу для певних політичних чи інших акцій. Розмалюйте, побачимо. Не буде впливати на безпеку дорожнього руху – залишимо.

  9. А це точно Олександр Григорович?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.