Хмельничани вишивали рекордну карту України

Полотно-мапа України впродовж своєї подорожі Україною вже встигло відвідати дев’ять міст. У кожному обласному центрі до її створення долучаються всі охочі.

За три години, впродовж яких карта була виставлена біля кінотеатру ім. Шевченка, на ній встигли вишити по кілька хрестиків 164 хмельничан. Загалом, до карти долучилось вже більше двох тисяч українців.

mapa

mapa2

mapa3

Долучившись до вишивання, кожен учасник культурно-мистецької акції “Україна разом” записується у спеціальний зошит. Таким чином організатори планують встановити національний рекорд з вишивання карти України.

Організатор проекту та ідейний натхненник – Ірина Басенко з Вінниці.

“Коли отримала дзвінок з пропозицією долучити Хмельницький до цієї акції – відразу погодилась. Такі акції пробуджують патріотизм, єднають людей. Якщо задуматись – вже величезна кількість людей долучилось до створення цієї карти – кожен з найкращими побажаннями, хтось з молитвою – це дивовижно”, – розповідає координатор акції у нашому місті, член Хмельницького молодіжного клубу розвитку Світлана Байдацька .

З Хмельницького вишита карта відправиться у Чернівці. Останнім пунктом її подорожі стане Київ у день річниці Євромайдану – 21 листопада. Організатори сподіваються, що у майбутньому вишита карта України прикрасить стіни Верховної Ради.

Усі фото Афіни Черкезової.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.