Велопарад у Хмельницькому довжиною півкілометра

Сьогодні у Хмельницькому велопарадом відзначили Всесвітній день без автомобіля, що став логічним завершенням “Європейського тижня мобільності”. Цей захід пропагує використання велосипедного транспорту, як екологічно чистої альтернативи автівкам.

В рамках цього тижня всі, хто має велосипед, мали їздити б ним на работу і по справах. Проте, як показує опитування, проведене НГП в соціальних мережах, лише 35 % респондентів їздять двома колесами на роботу, 33% цього не робить з різних причин, 27 % опитаних – їздили б, якби у Хмельницькому були велодоріжки, а 4% – взагалі не розуміють навіщо їздити велосипедом.

Невтішні результати опитування та хмарна і мінлива погода не завадили 150 велосипедистам різного віку проїхати вулицями міста парадом.

velo

velo2

velo3

Перед початком руху організатори наголошували, щоб всі присутні дотримувались правил проведення подібних заходів, проте, очевидно, не всі велосипедисти вміють їздити в колоні потроє. Організатори кажуть, що згодом це виправиться, і з кожним масовим заходом його учасники стають все дисциплінованіше.

Цієї осені Хмельницький клуб “Велодрайв” планує провести ще кілька заходів, серед яких костюмований заїзд на Хеловін, традиційна щомісячна “Критична маса” та обов’язкове для проведення закриття велосезону. Точні дати наразі не відомі, оскільки плани велосипедистів коригуватиме погода.

Усі фото Афіни Черкезової.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.