Президентський оркестр виступив на хмельницькому майданчику

Дорогою з Києва на Львівщину на майданчику біля хмельницького кінотеатру імені Шевченка виступив із концертною програмою Національний президентський оркестр. У годинній програмі прозвучали маршові твори і вальси, класика світової музично-пісенної спадщини. Перед мікрофоном співав народний артист України Володимир Засухін та інші вокалісти, які співпрацюють із оркестром.

Відомий не тільки своєю назвою музичний колектив прямував для участі у концерті перед учасниками навчань Rapid Trident-2014 за участі солдатів п’ятнадцяти країн НАТО. А Хмельницький – рідне місто професора Анатолія Молотая (народився у Ружичній і мешкав тут до закінчення школи), засновника оркестру і головного диригента.

Випускник військово-дирижерського факультету при Московській держконсерваторії імені Чайковського (1964 рік) Анатолій Молотай не пориває зв’язків із малою батьківщиною. Проте виступ із колективом – доволі громіздкий проект, який потребує організаційної й фінансової підтримки. А в оркестру напружений графік репетицій, виступів і гастролей.

Фото Михайла Цимбалюка

Фото Михайла Цимбалюка

Транзитну нагоду й використано для виступу перед хмельничанами. Серед організаторів концерту під відкритим небом помічений хмельницький господарський і колишній політичний діяч Іван Рудик та начальник міського управління праці та соціального захисту Слов’ян Воронецький. Останній як висуванець ВО «Батьківщина» збирається кандидувати на виборах до Верховної Ради України в одномандатному окрузі № 188, який частково поширюється на Хмельницький.

На завершення концерту музиканти залишили крісла перед пюпітрами і виконали музично-хореографічний номер.

Михайло Цимбалюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.