Мер Старокостянинова і екс-мер Кам’янця вирушили у ВР

Центральна виборча комісія зареєструвала 6 кандидатів у народні депутати на виборчих оругах Хмельниччини.

Відповідні рішення прийняті 19 вересня.

У порядку самовисування балотуються до парламенту у 189 окрузі (місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони) – директор департаменту з правової роботи ТОВ “Україна-Інвест” Анатолій Артемчук, керівник секретаріату, Вища кваліфікаційна комісія суддів України Олександр Буханевич, директор ТОВ НВА “Перлина Поділля” Сергій Іващук; 191 окрузі (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони) – міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук; 192 окрузі (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони) – голова Вінницької обласної громадської організації інвалідів “СТИМУЛ” Валерій Пилипенко; 193 окрузі (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони) – перший заступник виконавчого директора Асоціація міст України і екс-мер Кам’янця-Подільського Олександр Мазурчак.

Загалом, на 19 вересня на мажоритарках Хмельниччини зареєструвалося 16 кандидатів у народні депутати на позачергові вибори до Верховної Ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Де люстрація? Як Мазурчак якого Янукович призначив голової Печерського району балотується у нардепи?

  • Таке враження, що в парламент всі лізуть, щоб сховатись. Нова кричалка – Весь Зброд В Парламент України. Хто не лізе, той нормальний!!!!!

 2. Де люсторація? Де. Будуть вибори до парламенту і зробіть люстрацію. Не голосуйте за старих замараних кандидатів. Дуже дієва люстрація. Голосуйте за молодих і перевірених майданом.

 3. Наступним етапом реформ, це будуть реформи місцевого самоврядування -більше повноважень місцевим радам.
  Більше повноважень-більше відповідальності, от і тікають, бо працювати потрібно буде більше!

 4. Розікрав Старкон і тікає з розбитого корабля. щур

  • Мэром непросто работать. Деньги яныком украдены. Люди сплошные потребители. На городах страна то и держится. Старкон живет не смотря ни на что. Может научимся все-таки ценить то что делают другие. Он как никто знает проблемы самоуправления. Пускай идет может законы поменяет в сторону городов.

 5. Мазурчак тупо ховається за депутатською нелоторканістю, вже готуються кримінальні провадження за його комунальні “діяння”. Тепер за нього будуть рвати сраки всі багамютії з якими він роздерибанив Старе місто

  • А ну, а ну, розкажіть нам усім будь-ласка, що Ви конкретно тут маєте на увазі? Мені дуже цікаво! Оскільки знаю, що коли мешканці нашого будинку змогли звернуться до Мазурчука, то й вода у кранах з’явилась, якої більше тижня не було, й ліфт почав працювати, й начальника ЖЕКа було змінено. Й те, що він, Мазурчак, чує крик душі людей, – це факт.

 6. Мельничук теж розуміє,що це єдиний шанс втікти і знайти нову коханку в Києві. Він бідолаха так засрався. В нього 50 на 50. Може і повезе. Щур це правильна назва.

 7. Мазурчак як ніхто знає проблематику Кам’янця зсередини, тому що багато років пропрацював на посаді міського голови. Що поганого в тому що він буде представляти місто на державному рівні? Не розумію сенсу дискусії….

 8. Мазурчак нормальний мужик. Мельничук криса,яка постійно тікає,якщо щось не те відчуває. Гуляка,крадій і безпринциповий тіп. А Мальвіна-Кольгофер по якому округу іде? Грошей кури не клюють ,тільки політики їй не вистачає. Газети і книги нехай читає,бо плете брєд тими ботексовими губьями і костюми купить серйозні,а не кончені плаття вище коліна. А взагалі ця регіонівська тушка зазря пішла в нардепи,не по зубам!!!

  • Люди, ви що, що за балакня типу “засрався” й таке інше? Давайте більше конкретики…. а нецензурної балакті! Щодо Саши Мазурчука, так дійсно, мужик – нормальний, сусідськогому хлопцю, якому треба була термінова операція, допоміг з власної кишені, і правда, дав 10 000 грн, коли ні соцзахист, ні благодійний фонд, на якого були всі надії не допоміг матері-одиначці довезти дитину до Києва на ще додаткове обслідування та реабілітацію.

 9. Олександр Володимирович повинен зайняти гідне місце у лавах ВР. Це досвідчений політик, є справжнім патріотом не лише свого рідного Камянця, але й всієї України і завжди ним був незалежно від ситуації. Зараз дуже багато говорять про люстрацію. Думаю буде не зайвим зазначити, що Мазурчак не лише не боїться люстрації, але виступив одним із перших ініціаторів про створення Закону про люстрацію

 10. Олександр Володимирович Мазурчак – єдиний дійсно дойстойний кандидат на 193 окрузі. Було б дивно, якщо б переміг його опонент Володимир Мельниченко. Але це в тому випадку, якщо вибори відбудуться чесно. Якщо ж ні, то в нас знову в ВР будуть перекрашені регіонали, типу Володимира Володимировича.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.