Хмельничанин пропонує відключити “Вічний вогонь”, щоб зеекономити природний газ

Хмельничанин Микола Бойко пропонує міській владі відключити меморіал “Вічний вогонь” (перехрестя вулиць Франка і Проскурівської), щоб зеекономити природний газ.

З відповідними листами цей громадянин неодноразово звертався до мерії.

“Міські чиновники не доганяють, що витрачаючи гроші народу України на стратегічну сировину (природній газ), які потрапляють до скарбниці ворога Путіна, який за ці гроші озброює свою азіатську орду, яка хлину на Україну і вбиває українців”, – вважає Бойко.

вічний-вогонь

Він навів приклад Франції, де “Вічний вогонь” вмикається лише в день шанування загиблих воїнів і в момент покладання квітів.

Заступник міського голови Анатолій Нестерук надіслав відповідь хмельничанину, в якій він наголосив, що “у багатьох містах України є діючі меморіальні комплекси “Вічний вогонь”, а саме значення Вічний вогонь це постійно палаючий вогонь, який символізує вічну пам’ять”.

міська-рада

“А зважаючи на сьогоднішню вкрай важку ситуацію в країні, меморіал “Вічний вогонь” має нагадувати про постійну пильність, проте, що ми повинні віддавати усі сили зміцненню економічної і військової могутності Баківщини”, – зауважив посадовець.

Водночас Нестерук додав, що “міська рада вишукує можливості модернізації меморіалу “Вічний вогонь” для якнайбільшої економії бюджетних коштів”.

За даними “Незалежного громадського порталу”, у 2013 році з міського бюджету витрачено 54,6 тис. грн на утримання меморіалу ‘Вічний вогонь”, а на 1.09 2014 року – 60,2 тис. грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Лично я против того, чтобы потушить Вечный огонь. Может и нет экономического целесообразия, но такой поступок точно как плевок в душу. Я понимаю, что со временем события ВОВ уходят на задворки истории, как многое другое, но помню и другое – как проходил отбор на Почётную вахту у Вечного огня, как это было почётно, да и многое другое, СВЕТЛОЕ, тоже помню. Считаю такое предложение кощунством.

 2. Економіст….. 60,2 тис.грн. розділити на містян (майже 266100) …аж 23 копійки на людину економія. На вшанування пам”яті загиблих – а майже в кожній сім”ї під час ВВВ загинув дідусь,чоловік, син, брат, родич…. – це не та економія. Проведіть акцію – звари на одну філіжанку кави менше – отрімаєте таку ж економію, не провокуючи наших пенсіонерів та ЗМІ на сьогодні недружніх країн….

 3. Нужно отключить самого Колю Бойка, что бы сэкономить чистый воздух и воду.
  Такое ощущение, что после майдана все местные сумасшедшие почувствовали себя мессиями которые спасут Украину своими шизофреническими идейками. Пройдет время и мы будем в шоке от последствий их активности.

 4. Назло врагам козу продам,
  Чтоб дети молоко не пили.

  Так і цей майдаун бойко, економіст хренов. Краще йшов би вулиці мести, хоча б якийсь толк від нього був би. А влада йому ще вдячна. А от цікаво, чому В.Чапайда не написав дійсно, що думає про цього придурка.Повністю згоден з Сергієм!

 5. Мені здається, що такі заяви, як цього бойко, потрібно коментувати психіатрам, а він ще владу загружає. Підтримую всіх комантаторів!

 6. Підтримую усіх попередніх дописувачів. Нам вже ікається,а ще більше ікнеться. Обіцянок багато,толку мало. Рушать все.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.