Союз організацій інвалідів Хмельниччини просить Мінсоцполітики зупинити знищення протезно-ортопедичної галузі

Хмельницьке обласне товариство “”Союз організацій інвалідів України” звернулося до Міністра соціальної політики Людмили Денисовою з вимогами відмовитися від дискримінаційного реформування протезно-ортопедичної галузі.

Відповідний лист підготував Голова товариства Анатолій Савчук.

протези

У документі наголошується, що пані Денисова повинна скасувати свій наказ (№608 від 1 вересня цього року) про припинення діяльності Хмельницького державного екперементального протезно-ортопедичного підприємства.

“Цей наказ не відповідає Конституції України, Законам України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в України”,  “Про реабілітацію інвалідів в Україні”, Конвенції про права інвалідів”, – вважає Савчук.

Голова товариства інвалідів Хмельниччини пропонує провести громадське обговорення та антидискримінаційну експертизу концепції реформування протезно-ортопедичної галузі.

Нагадаємо, що на початку серпня депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Уряду про можливість вирішення питання шляхом збереження Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства як окремої юридичної особи та приєднання до нього Івано-Франківського та Чернівецького протезно-ортопедичних підприємств.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.