У Хмельницькому продаж трун та похоронних вінків має зникнути з вулиць і зупинок

Депутати Хмельницької міськради рекомендували підприємцям не виставляти ритуальну атрибутику поза межі торговельного закладу

Таке рішення депутати прийняли на черговій сесії міської ради.

Здебільшого заборона стосується магазинів на вулицях та зупинках, які свій ритуальний товар виставляють на всезагальний огляд.

«Виходиш з транспорту і тут бачиш труни та вінки. Хочеш купити хліб, а там знов вінки… Тому, доречно також заборонити продаж ритуальної атрибутики в МАФах, які знаходяться на транспортних зупинках», – наголосив депутат Михайло Василишин.

Магазини із ритуальною атрибутикою знаходяться біля доріг на центральних вулицях – на Кам’янецькій, Красовського, Соборній, неподалік зупинки «Заготзерно». Тепер продавці подібних товарів будуть змушені ховати хрести, надтруни та штучні вінки з пішохідних частин. Рекомендації не стосуються цивілізованої торгівлі на ринках та біля кладовищ.

Величину відповідальності за порушення виставляти ритуальну атрибутику депутати ще не «придумали». Для цього створять спеціальну комісію, яка й внесе свої корективи до чиновницької “траурної” рекомендації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. дуже правильне рішення

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.