“Батьківщина” хоче скасувати закони про спеціальний статус частин Донбасу

Партія “Батьківщина” ініціює скасування законів про особливий статус Донбасу та закликає Президента Петра Порошенка накласти вето на законопроекти про спеціальний статус Донбасу. Соратники Тимошенко вважають ці закони антиконституційними та називають їх “законами про капітуляцію перед Путіним”.

“Прийняття цих законів – зрада національних інтересів, здача частини території України, порушення її суверенітету. Це може спричинити захоплення нових територій України Російською Федерацією. Цими законами на території України створюється нове Придністров’я, де буде не українська влада, а влада російських найманців.

Цими законами закріплюється недоторканість російських найманців, які чинили злочини проти України та її громадян. Новоприйнятий закон легалізує силову структуру терористичних організацій ЛНР та ДНР. Не зрозуміло, на які саме території буде поширюватись закон. Українські платники податків будуть змушені утримувати за свої гроші російських бойовиків на території нашої держави”, – заявив очільник Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков.

На брифінгу народний депутат Олег Лукашук наголосив, що депутати від фракції “Батьківщини” не голосували за ці суперечливі закони. А зараз ініціювали та розпочали процедуру їх скасування. До парламенту внесено відповідну постанову.

Проте на цьому не зупиняються і готують подання до Конституційного суду України про скасування цих законів. Також вже звернулись до Президента Петра Порошенка із закликом накласти вето на закони про спеціальний статус частин Донбасу, не зважаючи на те, що він особисто їх вносив до Верховної Ради.

Батьківщинівці підозрюють, що 277 голосів, якими були прийняти скандальні закони, сфальсифіковані, для того щоб довести та почали збирати реальні підписи депутатів, які не голосували за “антиконституційні закони” 17 вересня. По завершенню цього публічного процесу обіцяють подати до Генпрокуратури України заяву про фальсифікацію голосування у Верховній Раді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Як вже задовбала цея огидна кровава політика Батьківщини.
    Якщо вони хочуть відвойовувати Донбас, то нехай не купляють для інших бронежилети і піаряться на цьому, а самі один з іншим одягають їх та їдуть не підкамери на донбас , а під гради та смерчі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.