Хмельничани заплатили понад 10 мільйонів гривень військового збору

З початку вересня цього року від платників податків Хмельницької області до державного бюджету надійшло майже 4,7 мільйона гривень військового збору. Загалом загальна сума військового «податку», що надійшла з початку його запровадження, склала більше 10 мільйонів гривень.

Фахівці Головного управління Державної фіскальної служби краю наголошують на важливості взяття на контроль перерахування військового збору податковими агентами, які нараховують доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат, або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв‘язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, виграшу у державну та недержавну лотерею.

Адже об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Як відомо, ставка збору складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Порядок нарахування, утримання та сплати (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу України.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.