На Хмельниччині прокуратура повернула державі понад 6300 га земель

Днями суд задовольнив позови прокурорів Полонського та Віньковецького районів про визнання недійсними та скасування наказів Держземагентства, якими погоджено розроблення документації із землеустрою про відведення в оренду громадянам більше  850 га земель вартістю майже 20 млн. гривень.

За повідомленням прес-служби обласної прокуратури,  аналогічні позови прокурорів стосовно ще 4 тисяч га земель сільськогосподарського призначення  (загальною вартістю майже 92 млн. гривень) зараз перебувають на розгляді в суді. За результатами розгляду позовів органів прокуратури Хмельницької області, окружним адміністративним судом визнано незаконними 90 наказів і розпоряджень Головного управління Держземагентства в області та місцевих райдержадміністрацій про передачу в оренду фермерським господарствам 6322 га земельних ділянок сільгосппризначення.

Відтак, не допущено неправомірного використання фермерами земель державної власності, загальна вартість яких становить понад 145 млн. гривень.

Встановлено, що всі ці накази і розпорядження прийняті посадовцями з порушенням процедури набуття права оренди на земельні ділянки з метою ведення фермерського господарства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А в Красилівському районі 1300 га що передав колишній голова Арсцикнюк П.І. – ????? може на розгляді???? цікаво!!!!

    А ще дуже цікаво чи попаде наш Арсен у списки люстрації? бо він тихенько мігрував до апарату ВРУ за допомогою свого старого дружбана Льовочкіна, по вихідних ловить рибу у Росолівцях і забув як організовував антимайдани, відбирав по селах у сільських голів земельку……………..

  2. Дуже цікава ситуація склалась у селі Кузьмин Красилівського району між “Чорними рибалками ядддухи” (ДП “Поділля”) та громадою села.
    Днями до села завітала “бригада” Кізюна Р.М. на чолі із славнозвісним Хмельницьким авторитетом “Панікаром” у кількості 20-30 персон. “Потолкували” із місцевими рибалками ну як кажуть в народі “по-понятіях” а також із сільським головою Момотом на “блатному жаргоні із конкретними погрозами та розправами в сторону голови.
    Це прогриміло на цілу область, але на жаль нашим ЗМІ це не цікаво, бо за це не …………………..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.