У Старокостянтинові презентували пересувний кабінет променевої діагностики

НВО «Телеоптик» продемонструвало старокостянтинівцям свою нову розробку. На базі центральної районної лікарні відбулась презентація  пересувного кабінету променевої діагностики. Головний лікар ЦРЛ  Володимир Стіхарєв високо оцінив його переваги. Адже кабінет на колесах може дістатися у віддалені населені пункти тощо.

Новий пересувний кабінет виготовлений за сучасною технологією променевої діагностики. Він може використовуватися за багатьма напрямами:
– для оперативного виконання рентгенографічних обстежень пацієнтів за будь-яких погодних умов;
– проведення комплексних рентген-ультразвукових досліджень;
– надання послуг у віддалених населених пунктах, закладах охорони здоров’я, підприємствах, у місцях надзвичайних ситуацій і т.д.;
– оперативного  підключення в закладах охорони здоров’я на заміну рентгенівського або ультразвукового обладнання у разі виходу з ладу.

Під час презентації всі переваги діагностичного кабінету переконливо продемонстрував сам розробник – Роман Вольхін.

Пересувний кабінет виконаний на базі шасі ЧАЗ А079.33 (53) Еталон, для роботи в міській та сільській місцевості з можливістю підключення до однофазної мережі 220 В, або від електричного генератора потужністю від 5 кВт. Кабінет виготовлений на основі сучасних технологій з дотриманням вимог по облаштуванню кабінетів променевої діагностики і обладнаний сучасним рентгенівським та ультразвуковим обладнанням передових українських та іноземних виробників.

Після презентації усі бажаючі скористались нагодою перевірити своє здоров’я у пересувному кабінеті променевої діагностики.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.