Офіцеру Петраківському потрібно більше 3 млн. грн на лікування

Уже два місяці командир 8 окремого полку спеціального призначення Олександр Петраківський перебуває у комі. Поранення у голову він отримав саме в той момент, коли у бою із терористами віддав своєму бійцю свого шолома.

Деякий час командир був у свідомості і навіть допомагав виносити поранених. Від першої допомоги відмовився, потім й сам ліг у лікарняне ліжко. Трагедія сталася у селі Щастя, що на Луганщині.

Олександру вже було зроблено дві операції, у нього було два мікроінсульти та набряк головного мозку. Після лікування у Вінницькому, Харківському та Львівському шпиталях, офіцера доставили у Київський. Саме тут зараз лікарі підтримують його життєздатність.

Не дивлячись на дуже важкий стан пацієнта, надія на його одужання є. Та для цього потрібно більше трьох мільйонів гривень.

За словами голови правління ГО «Хмельницьке обласне об’єднання миротворців України» Богдана Власюка, кошти збирають там, де тільки можна. Люди реагують на це по різному. Наразі вже зібрано певну суму коштів. На останній сесії міської ради, депутати виділили 50 тисяч гривень на лікування Олександра Петраківського. Та зібраних грошей все ще замало.

Сашко із офіцерської родини. Його батько Петро Петраківський також військовий. Зараз у чоловіка одне бажання, щоб син встав на ноги. Допомогти у цьому родині згодився львівський бізнесмен, який забажав залишитися інкогніто.

Хмельницькі чиновники кажуть, що знають цього чоловіка, він людина слова і стовідсотково оплатить всі витрати на лікування, транспортування та реабілітацію. Але обіцяних грошей й досі немає. Про це говорять і рідні, і миротворець Богдан Власюк.

«Не потрібно розповсюджувати неправдиву інформацію. Гроші ніхто не перерахував, а життя йде на хвилини. Якщо й цей бізнесмен згодом оплатить витрати, то кошти інших благодійників лишніми не будуть», – каже пан Власюк.

У Олександра Петраківського вдома залишилась дружина та маленька донечка. Аби капітана 8 окремого полку спеціального призначення Олександра Петраківського поставити на ноги, потрібно пройти курс лікування та реабілітації у Ізраїлі. Закордонні лікарі погодились полікувати 26-річного Сашка, але при наявності повної оплати операції. Також на рахунку у родини має бути не менше 100 тисяч євро.

Для родини Пертаківських це занадто велика сума, як у самостійно оплатити не можуть. Тому просять допомоги у небайдужих.

Для фізичних осіб:

Допомогти Олександру Петраківському можна, переказавши гроші на рахунок у ПриватБанку: 5167-9872-0414-2794 (Петраківська (Кістей) Галина Андріївна). Телефон батька: 067-34-82-170 (Петраківський Петро), матері: 063-111-92-86 (Петраківська Тетяна).

Для юридичних осіб:

Громадська організація «Хмельницьке обласне об’єднання миротворців України»

ЄДРПОУ/ДРФО 38937211, МФО 315405, р/р №26000052417662 Приватбанк.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Автор, у першому абзаці помилка. Петраківський зовсім не командир полку. Він до поранення був лише командиром відділення, тобто кількох бійців. А на даний момент він начебто не капітан, а майор.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.